←  Multimedia | Multimedia

Sony.yt - International Sony Forum

»

Bezprzewodowy głośnik SE mbs-100, coś w ni...

BoRRi's Photo BoRRi 30 Oct 2012

Witam jestem tu nowy od 10 min i mam taki problem a mianowicie
zakupiłem głośnik bluetooth mbs-100 (czekałem na niego ponad tydzień, ale w końcu dotarł dziś :) Gdy wziąłem go do ręki to coś w środku głośnika latało (nie wiem co to może być, może jakaś śrubka albo ułamał się plastik) i strasznie mnie to denerwuje :(
I nie wiem co z tym problem zrobić jeśli można nazwać to problemem :) Chciałbym go rozebrać (zdemontować ) ale nie wiem czy go nie zepsuję . Jeśli wiesz jak to zrobić PROSZĘ na szybką Odpowiedź !
A co to wydajności glośnika jest SUPER tych pieniędzy :)

Pozdrawiam Łukasz :) Dzięki


LINK głośnika :

Please Login or Register to see this Hidden Content



soniaczW800i:Witam na forum :) Edytowałem tytuł tematu oraz poprawiłem pisownię.
Edited by soniaczW800i, 30 October 2012 - 21:51.
Quote

not found's Photo not found 30 Oct 2012

Witaj. W dołączonej instrukcji masz pokazane jak go rozebrać, żeby dostać się do baterii, spróbuj :)
Quote

BoRRi's Photo BoRRi 30 Oct 2012

Tylko jest taki jeden problem ze INSTRUKCJI obsługi nie dostalem :( moze wieszz gdzie ja poszukam :) .
Quote

soniaczW800i's Photo soniaczW800i 30 Oct 2012

http://sony.yt/topic...tooth?-mbs-100/ w tym temacie na jednym ze zdjęć jest instrukcja obrazkowa jak dostać się do baterii w tym głośniku.
Quote

marmal215's Photo marmal215 31 Oct 2012

Gwarancji nie masz na ten głośnik?
Quote

BoRRi's Photo BoRRi 08 Nov 2012

Chyba jest 24 miesiece tak jak na kazdy sprzet Sorki ze tak długo nie odpisywałem :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 08 Nov 2012

Nie na każdy. Na telefony jest gwarancja dwuletnia, na akcesoria roczna (np. MW600 na 100% mają roczną gwarancję) a na baterie półroczna ;)
Quote

BoRRi's Photo BoRRi 19 Mar 2013

Witam. Głośnik dostalem w tam pudelku w zestawie mialem tylko ladowarke, pokrowiec na glosnik , i dokumentacje.
w weekend postaram sie go rozebrac zeby dostac sie do srodka ... jak ktos glosnik i wie jak go rozebrac prosze i zrobie filmiki i wstawienia na ten post z gory dzieki.
Pozdrawiam. PS. Sorry ze nie Odp.. :)
Quote