←  What to buy? | Co kupić?

Sony.yt - International Sony Forum

»

Wyświetlacz do W715

not found's Photo not found 28 Oct 2012

Co myślicie o tym wyświetlaczu, podróba? :D

Please Login or Register to see this Hidden Content


Sprzedający kupił go od tego gościa:

Please Login or Register to see this Hidden Content

Quote

faflak's Photo faflak 28 Oct 2012

hmm wyglada normalnie ale cena sugeruje jedno... choc nie powinno byc problemow z lcd tak jak w hazelu bynajmniej o tym nie slyszalem ja osbiscie nigdy nie zmienialem samego lcd zawsze udalo sie kupic za grosze cale w715 np z tasma do wymiany lepiej poszukaj uzywki ale na 100% oryginalnego
Quote

Jurij's Photo Jurij 28 Oct 2012

Cena niczego nie sugeruje w przypadku kiedy ktoś kupił część zamienną, okazało się że nie potrzebnie i chce się jej po prostu pozbyć. Sprzedający wydaje się być w porządku, cena atrakcyjna - moim zdaniem możesz kupować :)
Quote

not found's Photo not found 28 Oct 2012

No właśnie u tego gościa u którego kupił taki wyświetlacz kosztuje 19 zeta także też jakoś mało...

Please Login or Register to see this Hidden Content


Edited by not found, 28 October 2012 - 18:36.
Quote

soniaczW800i's Photo soniaczW800i 28 Oct 2012

Z "oryginalnymi" częściami na allegro, w atrakcyjnej cenie zwłaszcza nowymi jest tak jak gra w totka. Również uważam że lepiej kupić używany oryginał niż nową podróbkę. W linku do aukcji czytając "-dostaniesz towar najwyższej jakości" nie ma się co łudzić. Często można się spotkać z podobnymi manipulacjami słownymi typu oryginalny hq, oryginalny serwisowy... oczywiście cena nie jest też głównym wyznacznikiem, są sprzedający którzy sprzedają podróby po wysokich cenach.
Quote

not found's Photo not found 30 Oct 2012

Nie ma co kupować tego wyświetlacza, szkoda kasy i czasu na te "najwyższe jakości" ;) Jedyne oryginalne jakie znalazłem na allegro to te:

Please Login or Register to see this Hidden Content


Please Login or Register to see this Hidden Content



Nie są nowe ale raczej oryginalne bo pochodzą z demontażu.
Quote

Jurij's Photo Jurij 30 Oct 2012

A skąd wiesz, że w demontowanym telefonie ktoś wcześniej nie zbił wyświetlacza i nie założył HQ? :D Weź sobie instrukcję serwisową przejrzyj, zobacz jak wygląda oryginał i porównaj. Na moje oko obydwa powyższe się różnią...
Quote

not found's Photo not found 30 Oct 2012

Porównałem właśnie z tym z instrukcji i według mnie do oryginału bardziej jest podobny ten pierwszy :D Ale wiesz co, przy takiej kwocie nie ma sensu kupować samego wyświetlacza, po prostu poszukam jakiegoś uszkodzonego (oczywiście ze sprawnym lcd) W705, W715 albo G705 i sprawa będzie załatwiona :P
Quote