←  What to buy? | Co kupić?

Sony.yt - International Sony Forum

»

Wyświetlacz do W715

not found - zdjęcie not found 28 paź 2012

Co myślicie o tym wyświetlaczu, podróba? :D

Please Login or Register to see this Hidden Content


Sprzedający kupił go od tego gościa:

Please Login or Register to see this Hidden Content

Odpowiedz

faflak - zdjęcie faflak 28 paź 2012

hmm wyglada normalnie ale cena sugeruje jedno... choc nie powinno byc problemow z lcd tak jak w hazelu bynajmniej o tym nie slyszalem ja osbiscie nigdy nie zmienialem samego lcd zawsze udalo sie kupic za grosze cale w715 np z tasma do wymiany lepiej poszukaj uzywki ale na 100% oryginalnego
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 28 paź 2012

Cena niczego nie sugeruje w przypadku kiedy ktoś kupił część zamienną, okazało się że nie potrzebnie i chce się jej po prostu pozbyć. Sprzedający wydaje się być w porządku, cena atrakcyjna - moim zdaniem możesz kupować :)
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 28 paź 2012

No właśnie u tego gościa u którego kupił taki wyświetlacz kosztuje 19 zeta także też jakoś mało...

Please Login or Register to see this Hidden Content


Użytkownik not found edytował ten post 28 październik 2012 - 18:36
Odpowiedz

soniaczW800i - zdjęcie soniaczW800i 28 paź 2012

Z "oryginalnymi" częściami na allegro, w atrakcyjnej cenie zwłaszcza nowymi jest tak jak gra w totka. Również uważam że lepiej kupić używany oryginał niż nową podróbkę. W linku do aukcji czytając "-dostaniesz towar najwyższej jakości" nie ma się co łudzić. Często można się spotkać z podobnymi manipulacjami słownymi typu oryginalny hq, oryginalny serwisowy... oczywiście cena nie jest też głównym wyznacznikiem, są sprzedający którzy sprzedają podróby po wysokich cenach.
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 30 paź 2012

Nie ma co kupować tego wyświetlacza, szkoda kasy i czasu na te "najwyższe jakości" ;) Jedyne oryginalne jakie znalazłem na allegro to te:

Please Login or Register to see this Hidden Content


Please Login or Register to see this Hidden Content



Nie są nowe ale raczej oryginalne bo pochodzą z demontażu.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 30 paź 2012

A skąd wiesz, że w demontowanym telefonie ktoś wcześniej nie zbił wyświetlacza i nie założył HQ? :D Weź sobie instrukcję serwisową przejrzyj, zobacz jak wygląda oryginał i porównaj. Na moje oko obydwa powyższe się różnią...
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 30 paź 2012

Porównałem właśnie z tym z instrukcji i według mnie do oryginału bardziej jest podobny ten pierwszy :D Ale wiesz co, przy takiej kwocie nie ma sensu kupować samego wyświetlacza, po prostu poszukam jakiegoś uszkodzonego (oczywiście ze sprawnym lcd) W705, W715 albo G705 i sprawa będzie załatwiona :P
Odpowiedz