←  Xperia U

Sony.yt - International Sony Forum

»

Ładowanie Baterii - Animacja

FluFlu's Photo FluFlu 25 Oct 2012

Od czasu zaktualizowanie Xperi U z GB do ICS nie mam animacji ładowania baterii ;( W ICS już nie ma takiej opcji, jak to było w tych starych poczciwych Sonikach? Wszystko działa normalnie i też normalnie ładuje telefon. tylko nie ma tej animacji zielonej baterii... Da się to jakoś włączyć, zmienić?
Quote

jack79's Photo jack79 26 Oct 2012

Od czasu zaktualizowanie Xperi U z GB do ICS nie mam animacji ładowania baterii ;( W ICS już nie ma takiej opcji, jak to było w tych starych poczciwych Sonikach? Wszystko działa normalnie i też normalnie ładuje telefon. tylko nie ma tej animacji zielonej baterii... Da się to jakoś włączyć, zmienić?


Najpierw musisz mieć roota żeby cokolwiek zmodyfikować w systemie
Quote

Jurij's Photo Jurij 26 Oct 2012

A żeby mieć roota, skorzystaj z tego poradnika: http://sony.yt/topic...13-z-androidem/ :)

Quote

FluFlu's Photo FluFlu 31 Oct 2012

Mi nie chodzi o żadne modyfikowanie, tylko moje zapytanie brzmiało... Dlaczego w ICS nie ma animacji baterii podczas ładowania, bo gdy miałem Androida 2.3.7 to owa animacjabyla ;)
Quote

vad3r's Photo vad3r 31 Oct 2012

Bo autorzy tak chcieli xd

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

bartolinio3: Staraj się, by następnym razem twoje posty wnosiły trochę więcej do tematu.
Edited by bartolinio3, 31 October 2012 - 22:44.
Quote

jack79's Photo jack79 02 Nov 2012

Mi nie chodzi o żadne modyfikowanie, tylko moje zapytanie brzmiało... Dlaczego w ICS nie ma animacji baterii podczas ładowania, bo gdy miałem Androida 2.3.7 to owa animacjabyla ;)


To pytanie kieruj już do Sonego a nie do nas, bo my niby skąd mamy to wiedzieć? Jak już tak bardzo chcesz mieć tą animację to zrób tego roota i zawsze coś pod tym względem można zrobić

not found: Literówka ;)

PS: Dzięki za poprawienie ;)
Edited by jack79, 02 November 2012 - 14:04.
Quote