←  Xperia mini pro

Sony.yt - International Sony Forum

»

SK17i - Nie możność aktualizacji do 0.587

silvestre's Photo silvestre 25 Oct 2012

Czołem

Już od 3miesięcy nie mogę zaktualizować adroida z 4.1.B.0.431 do 4.1.B.0.587... Telefon sam znajduje aktualizacje systemu, po podłaczeniu telefonu pod komputer też aktualizacja jest od razu znajdywana. Sony PC niby działa i aktualizuje moje mini pro, ale w tak naprawdę nic się nie dzieje...

Weźcie mi proszę powiedzcie o co kaman... Strasznie mnie to denerwuje. Jak aktualizowałem androida na aktualną versję z 2.3, to poszło bardzo łatwo i przyjemnie, a teraz takie jaja.... Chciałbym zaktualizować system, bo mam wrażenie, że na aktualnej versji mój aparat chodzi gorzej niż na 2.3, a poza tym po zgraniu zdjęć na PC, to mam jakieś rozmazane miniaturki zamiast miniaturek zrobionych zdjęć.


Wiem, że niektórzy sobie zaktualizowali swoje SK17i , a ja kruca *** nie mogę...


EDIT: Nawet przeinstalowywałem tą SONOwską aplikację, łudząc się, że to może w niej tkwi problem, ale nieeee....
Edited by silvestre, 25 October 2012 - 16:43.
Quote

Jurij's Photo Jurij 25 Oct 2012

Z jakiej sieci masz telefon? Jaki masz internet? Pytam bo np. dla Orange nie ma aktualizacji i raczej nie będzie, a przy wolnym necie aktualizacja może się długo ściągać z serwera...
Quote

silvestre's Photo silvestre 25 Oct 2012

Przeszperałem net... Ta aplikacja PC Companiaon jest jakaś trefna i tyle... Na anglojęzycznych stronach poszukałem dogłębniej i wystarczyło po prostu ściągnąć jakąś inną aplikację od Sony, która się zowie Sony Update Service. Nie rozumiem tylko po co w takim razie Sony utrzymuje się przy tym PC Companion skoro pojawiają się takie kwiatki.
Quote

Jurij's Photo Jurij 25 Oct 2012

Sony Update Service (dawniej Sony Ericsson Update Service) to pierwotna aplikacja do aktualizacji telefonów :) Dopiero ze 3? lata temu wprowadzili PC Companiona w zamian PC Suite i wprowadzili do niego opcję aktualizacji / naprawy telefonu. Możesz aktualizować tym lub tym, nie ma żadnej różnicy.
Quote