←  Xperia S

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Problem z połączeniem z inter...

Locked

Nizdur's Photo Nizdur 21 Oct 2012

Witam.
Problem z grubsza przedstawiony w temacie, teraz czas na kilka szczegółów. Telefon pochodzi z Orange, blokada simlock została zdjęta u operatora. Problem dotyczy braku możliwości połączenia się z internetem w sieci Play. Dodam że na innym telefonie ten internet śmiga już od ponad roku bez problemu. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.


////edit

Problem rozwiązany trzeba było wejść w Ustawienia->Xpieria->Ustawienia Internetu i o dziwo nawet bez połączenia z wifi pobrało automatycznie ustawienia, dodam że na stronie Play opcja wysyłania ustawień na telefon nie działa a model Xperia S widnieje pod producentem SE a nie Sony :)
Edited by Nizdur, 21 October 2012 - 19:28.
Quote

Jurij's Photo Jurij 21 Oct 2012

Na Twoim miejscu wgrałbym sobie niebrandowane firmware, pobrał ustawienia internetowe ze strony Play i korzystał z internetu :)
Quote

Nizdur's Photo Nizdur 21 Oct 2012

Cały problem, że telefon jest źle sklasyfikowany w katalogu Play i mi nie działała opcja wysłania ustawień na mój telefon ze strony Play, a co do nie brandowego softu to na dniach pewnie go nie będzie :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 21 Oct 2012

Tutaj:

Please Login or Register to see this Hidden Content

pod Sony Ericsson Xperia S LT26i masz albo wybierz sobie którąkolwiek inną konfigurację z U, P, albo Sony acro S, Sony Xperia miro, Xperia tipo - każda powinna działać :)

Nie wiem tylko czy Orange czasem nie zablokował w swoim sofcie zmiany ustawień internetowych, dlatego doradzam najpierw zrobić debranding. W naszym serwisie online robimy takie cuda za 20 PLN :)
Quote

Erin's Photo Erin 23 Oct 2012

ja chyba się pogubiłem ale skąd masz eSkę od roku?
Quote

Jurij's Photo Jurij 23 Oct 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked