←  Headphones | Słuchawki

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Kabel słuchawkowy

Locked

carmaster18's Photo carmaster18 10 Oct 2012

Mam do Was pytanie, gdzie mogę kupić kabel do HPM-85 z wyjściem mini jack 3.5 mm o długości od 50 do 100cm? Chodzi mi o coś takiego:

Please Login or Register to see this Hidden Content

jednak wszędzie są długie
Quote

Jurij's Photo Jurij 10 Oct 2012

Tutaj masz 150 cm:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:) Ale tak szczerze mówiąc ja w ogóle uważam wszelkie kable za przeżytek. Kup sobie sam pilot od MH100 / MW600 i używaj HPM-85 bez kabelków - o wiele wygodniej! ;)
Quote

carmaster18's Photo carmaster18 11 Oct 2012

Na pewno wygodniej ale kabelek za 3.50 to nie 100zł :) chyba że można kupić sam pilocik bez słuchawek
Quote

Jurij's Photo Jurij 11 Oct 2012

No tak, tylko taki kabelek za 3,50 na pewno nie zapewni Ci takiej jakości dźwięku jak oryginalne słuchawki przewodowe / zestaw bluetooth :) Możesz próbować kupić sam pilot (były już takie oferty nawet u nas na forum) ale ja bym Ci sugerował dołożyć i kupić pełen zestaw z gwarancją i hpm-78. Przydadzą się jak się zrobi za ciepło na HPM-85 :) Chociaż w tym kraju może to nastąpić dopiero za 8-9 miesięcy :unsure:

P.S.

A może takie słuchawki:

Please Login or Register to see this Hidden Content

? HPM-75J mają oryginalny kabel SE z mikrofonem i doskonale nadawałyby się do HPM-85 :)
Quote

carmaster18's Photo carmaster18 12 Oct 2012

A może takie słuchawki:

Please Login or Register to see this Hidden Content

? HPM-75J mają oryginalny kabel SE z mikrofonem i doskonale nadawałyby się do HPM-85 :)


Dokładnie o coś takiego mi chodziło :) Zestaw bluetooth jest bardzo dobrym rozwiązaniem ale jak na razie nie przeznaczyłem aż tyle środków na takie wydatki, kabelek będzie w sam raz :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 12 Oct 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked