←  Aino

Sony.yt - International Sony Forum

»

Potrzebna Najgłośniejsza Akustyka na głośn...

stozero's Photo stozero 01 Oct 2012

Witam Serdecznie. Jestem zielony w sprawach właśnie tego typu lecz mam już gotowego FAR'a z wtyczką SEFP2, tele jest właśnie podłączony pod program i czeka tylko na wgranie nowej akustyki ;)
Otóż zwracam się do Was z prośbą o przesłanie jak najgłośniejszej akustyki oraz minimalną pomoc w wgraniu jej do folderu tpa/preset/acoustic bo nie chce nic spartolić. Pozdrawiam
Quote

Jurij's Photo Jurij 01 Oct 2012

Nie ma czegoś takiego jak najgłośniejsza akustyka. Każdy ma inne preferencje, inne gusta. Przetestuj sobie różne akustyki wbxml i używaj tej która Ci najbardziej spasuje. Zawsze możesz powrócić do oryginalnej akustyki wgrywając ją lub flashując telefon :) Dodatkowo w dziale z poradnikami znajdziesz instrukcje jak stworzyć własną akustykę wbxml i rozpiskę który plik za co odpowiada :)
Quote

stozero's Photo stozero 01 Oct 2012

No dobra, dzięki za ifno. A mógłbyś doradzić jakąś na mój tele i dokładniej opisać jak mam je wgrać poprzez far'a ? :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 01 Oct 2012

Poradniki do fara masz w dziale z poradnikami. Akustykę wgrywasz do folderu IFS/SETTINGS/ACOUSTIC. Sugeruję nie wgrywać całej, tylko te pliki, które chcesz zmodyfikować np. odtwarzanie muzyki na głośniku lub słuchawkach - wtedy zmniejszasz ryzyko że coś nie będzie działać :)
Quote