←  C510

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] emotki w C510

Zablokowany

LowcaCiemnosci - zdjęcie LowcaCiemnosci 26 wrz 2012

Witam. Ostanio zaczął mi się mulić telefon (po modyfikacji) więc wgrałem na nowo soft i tą samą modyfikację. Tym razem zauważyłem, że nie mam emotek w sms. Są w opcjach "Dodaj symbol" Ale nie ma ich podczas pisania. Widać tylko znaki : - ). Gdzie leży problem? Jak mogę przywrócić emotki? Kurcze jakoś nie wyobrażam sobie bez nich sms'ów :D.
Odpowiedz

bartolinio3 - zdjęcie bartolinio3 30 wrz 2012

Zmieniałeś może plik emoticons.wsd w tpa/preset/system/fonts? Jeśli tak to wgraj oryginalny. Chodzi Ci o pisanie ze słownikiem? Może po prostu nie masz dodanych emotek do słownika. Podczas pisania wejdź w Opcje>Pisownia wyrazu>Symbol i wstaw : i ) Potem zobacz czy :) się pojawiło ;)
Odpowiedz

dikka - zdjęcie dikka 07 gru 2012

Zmieniałeś może plik emoticons.wsd w tpa/preset/system/fonts? Jeśli tak to wgraj oryginalny. Chodzi Ci o pisanie ze słownikiem? Może po prostu nie masz dodanych emotek do słownika. Podczas pisania wejdź w Opcje>Pisownia wyrazu>Symbol i wstaw : i ) Potem zobacz czy :) się pojawiło ;)


Dziękuję za pomoc. Miałam taki sam problem a okazało się że zmieniając czcionkę przez przypadek usunęłam właśnie plik emoticons.wsd :)
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 07 gru 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Odpowiedz
Zablokowany