←  W960

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] W960 - czy warto?

Locked

viris's Photo viris 22 Sep 2012

Witam, zastanawiam się nad zakupem SE W960 za około 150-170 złotych. Niestety nie wiem czy warto - czy telefon jest wygodny w obsłudze (nie ma joysticka), ponadto chciałbym się dowiedzieć czy odbieranie połączeń jest możliwe za pomocą fizycznej klawiatury czy za pomocą panelu dotykowego. Jeszcze inna sprawa to symbian - jak sie sprawdza w tym telefonie? Model jest z 2007 roku, napiszcie czy warto go kupić (głównie chodzi mi o niezawodność, wytrzymałość i szybkość systemu).
Quote

sonyman's Photo sonyman 22 Sep 2012

Za tyle powinienes x8 znalezc
Quote

marmal215's Photo marmal215 22 Sep 2012

Według mnie ten model jest przeznaczony głównie dla kolekcjonerów.
Ale z tego co mi wiadomo, system chodzi przyjemnie, obsługa telefonu jest prosta. Ogólnie telefon spisuje się dobrze.
Quote

not found's Photo not found 22 Sep 2012

Ja cały czas używam tego telefonu :D Ma super, unikalnego WALKMANA, dobry aparat, wifi, dotyk, symbian uiq3 także kolego polecam. Połączenia możesz odbierać poprzez ekran dotykowy albo naciśnięcie jog dial :)
Symbian chodzi płynnie, nieraz potrafi się zamyślić ale przy codziennym użytkowaniu jest super.
Wytrzymałość - według mnie bardzo wytrzymały, upadł mi już nie mało razy z wysokości ręki jak się stoi, albo podczas biegu z kieszeni bluzy i nic się nie stało - no może się troszkę zarysował ;)
Także, jak chcesz Androida to kup coś z Androidem :P Jak chcesz świetny telefon z uiq3 to bierz W960 :)
Quote

viris's Photo viris 22 Sep 2012

Ok, dzięki o to mi chodziło.. ale niestety nie ma na allegro tego modelu ;/ Gdzie można jeszcze go dostać?
Quote

not found's Photo not found 22 Sep 2012

One pojawiają się co jakiś czas, także obserwuj i trafisz ;)
Quote

viris's Photo viris 22 Sep 2012

A jeszcze chciałem zapytać czy cały ekran jest dotykowy czy tylko panel na dole (ogólnie nie przepadam za dotykowymi :))
Quote

marmal215's Photo marmal215 22 Sep 2012

Ekran chyba cały jest dotykowy. Nie wiem, czy we wszystkich miejscach, czy tylko w określonych (jak np. w Aino). O to się zapytaj bartq'a92, albo not found'a.
Ale jeśli nie lubisz ekranów dotykowych to tutaj nie będzie Ci on przeszkadzać, bo wszystko i tak możesz robić klawiaturą i jog dialem.

Na allegro faktycznie go nie ma. Był niedawno uszkodzony. O sprawne ciężko, bardzo rzadko się pojawiają...
Quote

not found's Photo not found 22 Sep 2012

Cały ekran jest dotykowy, a także dotykowe są przyciski multimedialne, które uaktywniają się w WALKMANIE i odtwarzaczu wideo :)

Ale jeśli nie lubisz ekranów dotykowych to tutaj nie będzie Ci on przeszkadzać, bo wszystko i tak możesz robić klawiaturą i jog dialem.

Dokładnie, telefon możesz obsługiwać też jog dialem albo klawiaturą ;)
Quote

viris's Photo viris 02 Oct 2012

ok udało mi się kupić tanio telefon w komisie, jednak mam pytanie. Jak skopiować kontakty z sim do telefonu, nidzie nie mogę tego znaleźć. Troche ich mam a przepisanie ich recznie to raczej karkołomny wyczyn
Quote

Jurij's Photo Jurij 02 Oct 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked