←  What to buy? | Co kupić?

Sony.yt - International Sony Forum

»

Słuchawki mini jack do 40zł

sonyman's Photo sonyman 22 Sep 2012

Chce kupić słuchawki douszne, ale raczej nie dokanałowe (ale te tez biore pod uwage). Do tej pory oprocz standarwoych z se walkman uzywałem philipsa she 2550. Przeznacznie? Telefon, walkman i laptop. Macie jakieś propozycje?
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 22 Sep 2012

Please Login or Register to see this Hidden Content



Ja mam takie, sa bardzo dobre do muzyki jak i ogladania filmów. Przyjemny bass , brak jakiś szumów no i dobrze się w uchu trzymają.
Quote

sonyman's Photo sonyman 23 Sep 2012

Wole raczej douszne niż dokanałowe, a w dodatku te co podałeś sa w białym i niebieskim kolorze, a ja wole czarne.
Quote

phillix's Photo phillix 24 Sep 2012

Może te z w595? To chyba model hpm64d, ale mogę się mylić, za co przepraszam.
Tylko wejście jack krótkie.
_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)

Edited by phillix, 24 September 2012 - 20:35.
Quote

sonyman's Photo sonyman 25 Sep 2012

Słuchawki od sony eicssona zaraz mi padaja tzn. jedna ze słuchawek zaczyna lekko trzeszczeć przy bassie.
Quote

phillix's Photo phillix 25 Sep 2012

Ja nigdy nie miałem czegoś takiego. Słucham na maxa muzy, przy której potrzebny jest bass :)
Uwierz, że z aplikacją do muzyki na androida można wycisnąć chyba maxa ze słuchawek.
Ja używam dousznych mh610 bodajże ;p

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
Quote

sonyman's Photo sonyman 26 Sep 2012

Dokanałowe, a mi te z w200, w800 zaczeły szybko trzeszczeć, a co najlepsze to nie lubie słuchać głosno muzyki.

Te mi sie spodobały SONY MDR-EX10LP, takie klasyczne.
Quote

Jurij's Photo Jurij 26 Sep 2012

Dokanałowe, a mi te z w200, w800 zaczeły szybko trzeszczeć, a co najlepsze to nie lubie słuchać głosno muzyki.


Hola, hola. Do W200 dodawane były HPM-64, do W800 HPM-70 ;) Jeszcze nie spotkałem się z HPM-70, które by trzeszczały... no chyba że wtedy gdy kabel się ułamał ;)

To mają być słuchawki 3-pinowe czy 4-pinowe z mikrofonem? Może MH410/MH410c?
Quote

sonyman's Photo sonyman 26 Sep 2012

Wiem ze dodawane były różne modele. Napisałem ze do lapka, walkmana i telefonu wiec 3 pinowe ;)
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 26 Sep 2012

Jeśli chodzi o te, które podałeś wyżej (MDR-EX10LP) to sam je posiadam i jakoś specjalnie nie narzekam. Na pewno są wygodniejsze niż moje stare hpm-77, są lżejsze i lepiej tłumią hałas. Co do jakości dźwięku to jest ok, cudów oczywiście nie ma. Jeśli nie słuchasz na całym regulatorze to nie można narzekać ;) Bas mógłby być minimalnie głębszy ale nie jest źle. Myślę, że w tej cenie są jak najbardziej godne polecenia :)
Quote