←  What to buy? | Co kupić?

Sony.yt - International Sony Forum

»

Słuchawki mini jack do 40zł

sonyman - zdjęcie sonyman 22 wrz 2012

Chce kupić słuchawki douszne, ale raczej nie dokanałowe (ale te tez biore pod uwage). Do tej pory oprocz standarwoych z se walkman uzywałem philipsa she 2550. Przeznacznie? Telefon, walkman i laptop. Macie jakieś propozycje?
Odpowiedz

hunter3000 - zdjęcie hunter3000 22 wrz 2012

Please Login or Register to see this Hidden Content



Ja mam takie, sa bardzo dobre do muzyki jak i ogladania filmów. Przyjemny bass , brak jakiś szumów no i dobrze się w uchu trzymają.
Odpowiedz

sonyman - zdjęcie sonyman 23 wrz 2012

Wole raczej douszne niż dokanałowe, a w dodatku te co podałeś sa w białym i niebieskim kolorze, a ja wole czarne.
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 24 wrz 2012

Może te z w595? To chyba model hpm64d, ale mogę się mylić, za co przepraszam.
Tylko wejście jack krótkie.
_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)

Użytkownik phillix edytował ten post 24 wrzesień 2012 - 20:35
Odpowiedz

sonyman - zdjęcie sonyman 25 wrz 2012

Słuchawki od sony eicssona zaraz mi padaja tzn. jedna ze słuchawek zaczyna lekko trzeszczeć przy bassie.
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 25 wrz 2012

Ja nigdy nie miałem czegoś takiego. Słucham na maxa muzy, przy której potrzebny jest bass :)
Uwierz, że z aplikacją do muzyki na androida można wycisnąć chyba maxa ze słuchawek.
Ja używam dousznych mh610 bodajże ;p

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
Odpowiedz

sonyman - zdjęcie sonyman 26 wrz 2012

Dokanałowe, a mi te z w200, w800 zaczeły szybko trzeszczeć, a co najlepsze to nie lubie słuchać głosno muzyki.

Te mi sie spodobały SONY MDR-EX10LP, takie klasyczne.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 26 wrz 2012

Dokanałowe, a mi te z w200, w800 zaczeły szybko trzeszczeć, a co najlepsze to nie lubie słuchać głosno muzyki.


Hola, hola. Do W200 dodawane były HPM-64, do W800 HPM-70 ;) Jeszcze nie spotkałem się z HPM-70, które by trzeszczały... no chyba że wtedy gdy kabel się ułamał ;)

To mają być słuchawki 3-pinowe czy 4-pinowe z mikrofonem? Może MH410/MH410c?
Odpowiedz

sonyman - zdjęcie sonyman 26 wrz 2012

Wiem ze dodawane były różne modele. Napisałem ze do lapka, walkmana i telefonu wiec 3 pinowe ;)
Odpowiedz

bartolinio3 - zdjęcie bartolinio3 26 wrz 2012

Jeśli chodzi o te, które podałeś wyżej (MDR-EX10LP) to sam je posiadam i jakoś specjalnie nie narzekam. Na pewno są wygodniejsze niż moje stare hpm-77, są lżejsze i lepiej tłumią hałas. Co do jakości dźwięku to jest ok, cudów oczywiście nie ma. Jeśli nie słuchasz na całym regulatorze to nie można narzekać ;) Bas mógłby być minimalnie głębszy ale nie jest źle. Myślę, że w tej cenie są jak najbardziej godne polecenia :)
Odpowiedz