←  PlayStation

Sony.yt - International Sony Forum

»

Sony prezentuje odświeżoną wersję konsoli...

Jurij's Photo Jurij 19 Sep 2012

W dniu dzisiejszym firma Sony zaprezentowała odświeżoną wersję swojej konsoli Playstation3 slim.

*8/gallery_2_8_4353.png


Nowa konsola, jak przekonuje Sony, jest o 20 % mniejsza, 25% lżejsza i po mimo nowego designu wnętrze nie różni się niczym od poprzedniej wersji PS3 slim.

*8/gallery_2_8_140438.png


Fot.Sony PlayStation 3 slim 2012


Nowa konsola będzie dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej, a także w dwóch wariantach - z 250 GB i 500 GB twardym dyskiem. Wersja z 500GB dyskiem twardym dostępna będzie od 28 września z dodatkowym tytułem Assassin's Creed III w cenie 299 euro. Wersja z 250 GB dyskiem twardym pojawi się dopiero 12 października, oferować będzie 12GB pamięć flash, a jej cena wyniesie 229 euro.

Jak Wam się podoba odświeżona wersja PS3 slim? Zapraszam do dyskusji :)

Źródło: Sony
Quote

First's Photo First 20 Sep 2012

Całkiem miło dla oka się prezentuje nowa odsłona PS3 slim :)
ale czy to nie jest czasem tak, że przy zmniejszeniu rozmiarów, bez zmian w systemie chłodzenia, będzie troszkę utrudniony obieg powietrza we wnętrzu konsolki?

Mikołaj - ja tam od kilku lat "marzę" o kupnie X360 i też nie wiem czy się na niego w końcu nie skuszę :P
Quote

abdul190's Photo abdul190 20 Sep 2012

Mi design tej nowe slim jakoś nie pasuje, sam nie wiem dlaczego. Poprzednia wersja slim była ładna, elegancka, cała matowa. Tu widać znów powrót do odcisko-łapiącego "Piano Black". To i tak dobrze, że cała nie jest połyskująca ;)


Mikołaj - ja tam od kilku lat "marzę" o kupnie X360 i też nie wiem czy się na niego w końcu nie skuszę :P


Miałem X360. Nie warto się w to pakować. Sam myślałem, że będę maniaczył w gry. Wyszło na to, że konsole kupiłem w marcu, a sprzedałem tydzień temu :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 28 Sep 2012

I zgodnie z zapowiedzią 500GB wersja odświeżonej PlayStation 3 slim trafiła dzisiaj do polskich sklepów. Za 1249 PLN możemy zakupić konsolę wraz z grą Fifa 2013, a niebawem pojawi się też opcja konsoli PS3 slim z dyskiem 500GB i dwoma grami: Uncharted 3 Oszustwo Drake'a i Gran Turismo 5 za około 1300 PLN :)
Quote

Wikciu's Photo Wikciu 03 Nov 2012

Zostanę przy mojej slim 320gb, która osobiście mi się bardziej podoba :)
Quote