←  Headphones | Słuchawki

Sony.yt - International Sony Forum

»

[~80zł.] Słuchawki douszne do Live with Wa...

Kozii512 - zdjęcie Kozii512 19 wrz 2012

Witam. Tytuł tematu właściwie mówi wszystko. Przydałby się także pilot, pod warunkiem, że współpracowałby on z aplikacją PowerAMP (zamierzam "na stałe" korzystać z tego odtwarzacza) przy zablokowanym ekranie. Z góry dzięki za sugestie. Pozdrawiam.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 19 wrz 2012

Z pilotem, to tylko MH100 lub MW600 :) W tej cenie używane powinieneś dostać. Poczytaj recenzje na naszym forum i wybierz te, które Ci się bardziej spodobają ;)
Odpowiedz

Kozii512 - zdjęcie Kozii512 19 wrz 2012

Czyli jestem skazany na bluetooth? A MH810 nie da rady? Żadne oprócz dedykowanych nie będą kompatybilne?
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 19 wrz 2012

Dlaczego nie da rady? To są jak najbardziej wskazane dla wszystkich Androidowców słuchawki, nie wiem tylko jak będą działały w aplikacji PowerAMP. Nie rozumiem też tego sformułowania "skazany na bluetooth"... przecież to niesamowita wygoda :)
Odpowiedz

hunter3000 - zdjęcie hunter3000 20 wrz 2012

Dla niektórych jednak lepsze są zwykłe słuchawki. Przy bluetooth musimy mieć włączone również w telefonie co też zmniejszy żywotność baterii jeśli ktoś często muzyki słucha.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 20 wrz 2012

No tak, ale włączony bluetooth w telefonie można wyłączyć. Nawet jeśli jest włączony, powoduje to bardzo niewielkie zużycie prądu, raptem kilka procent w przeciągu kilku dni :) Aaa no ale przecież telefony na Androidzie nie wytrzymują kilku dni! No to już w ogóle nie ma problemu skoro i tak trzeba ładować codziennie i tak ;)
Odpowiedz

Kozii512 - zdjęcie Kozii512 23 wrz 2012

W przeszłości kupowałem już słuchawki od telemax-sklep. Ponadto widziałem w innych tematach, że chętnie polecacie tego sprzedającego, więc zdecydowałem się zakupić jakiś zestaw od tego właśnie sprzedawcy.

MH810

Please Login or Register to see this Hidden Content

- Zastanawia mnie to dodatkowe "złącze". Do czego ono właściwie służy? Na aukcjach piszą, że słuchawki te są kompatybilne z X8, X10 mini, X10 mini pro, Yendo. Rozumiem to tak, że mógłbym z nich korzystać, jednak nie wcisnąłbym całego jacka do telefonu, przez co tkwiłby on niestabilnie i mógłby wypadać z gniazda.

MH750

Please Login or Register to see this Hidden Content

- Niestety, nie mają pilota. Muszę szybko kupić jakieś douszne słuchawki (te z zestawu LWW to jakiś żart) a nie mam póki co 140zł. na MW600.

Nie wiem, jakie jeszcze zestawy można by tu zamieścić...
Odpowiedz

bartolinio3 - zdjęcie bartolinio3 23 wrz 2012

Dodatkowa wtyczka w MH810 umożliwia działanie pilota w X8, X10 itd :) Ot taka "nowoczesność" od Sony Ericssona ;) I prawdopodobnie przez nią nie podłączysz ich do innego telefonu, więc raczej odpadają.
Odpowiedz