←  Headphones | Słuchawki

Sony.yt - International Sony Forum

»

[~80zł.] Słuchawki douszne do Live with Wa...

Kozii512's Photo Kozii512 19 Sep 2012

Witam. Tytuł tematu właściwie mówi wszystko. Przydałby się także pilot, pod warunkiem, że współpracowałby on z aplikacją PowerAMP (zamierzam "na stałe" korzystać z tego odtwarzacza) przy zablokowanym ekranie. Z góry dzięki za sugestie. Pozdrawiam.
Quote

Jurij's Photo Jurij 19 Sep 2012

Z pilotem, to tylko MH100 lub MW600 :) W tej cenie używane powinieneś dostać. Poczytaj recenzje na naszym forum i wybierz te, które Ci się bardziej spodobają ;)
Quote

Kozii512's Photo Kozii512 19 Sep 2012

Czyli jestem skazany na bluetooth? A MH810 nie da rady? Żadne oprócz dedykowanych nie będą kompatybilne?
Quote

Jurij's Photo Jurij 19 Sep 2012

Dlaczego nie da rady? To są jak najbardziej wskazane dla wszystkich Androidowców słuchawki, nie wiem tylko jak będą działały w aplikacji PowerAMP. Nie rozumiem też tego sformułowania "skazany na bluetooth"... przecież to niesamowita wygoda :)
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 20 Sep 2012

Dla niektórych jednak lepsze są zwykłe słuchawki. Przy bluetooth musimy mieć włączone również w telefonie co też zmniejszy żywotność baterii jeśli ktoś często muzyki słucha.
Quote

Jurij's Photo Jurij 20 Sep 2012

No tak, ale włączony bluetooth w telefonie można wyłączyć. Nawet jeśli jest włączony, powoduje to bardzo niewielkie zużycie prądu, raptem kilka procent w przeciągu kilku dni :) Aaa no ale przecież telefony na Androidzie nie wytrzymują kilku dni! No to już w ogóle nie ma problemu skoro i tak trzeba ładować codziennie i tak ;)
Quote

Kozii512's Photo Kozii512 23 Sep 2012

W przeszłości kupowałem już słuchawki od telemax-sklep. Ponadto widziałem w innych tematach, że chętnie polecacie tego sprzedającego, więc zdecydowałem się zakupić jakiś zestaw od tego właśnie sprzedawcy.

MH810

Please Login or Register to see this Hidden Content

- Zastanawia mnie to dodatkowe "złącze". Do czego ono właściwie służy? Na aukcjach piszą, że słuchawki te są kompatybilne z X8, X10 mini, X10 mini pro, Yendo. Rozumiem to tak, że mógłbym z nich korzystać, jednak nie wcisnąłbym całego jacka do telefonu, przez co tkwiłby on niestabilnie i mógłby wypadać z gniazda.

MH750

Please Login or Register to see this Hidden Content

- Niestety, nie mają pilota. Muszę szybko kupić jakieś douszne słuchawki (te z zestawu LWW to jakiś żart) a nie mam póki co 140zł. na MW600.

Nie wiem, jakie jeszcze zestawy można by tu zamieścić...
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 23 Sep 2012

Dodatkowa wtyczka w MH810 umożliwia działanie pilota w X8, X10 itd :) Ot taka "nowoczesność" od Sony Ericssona ;) I prawdopodobnie przez nią nie podłączysz ich do innego telefonu, więc raczej odpadają.
Quote