←  Xperia arc S

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Bateria "made in japan 24...

Zablokowany

reqiem88 - zdjęcie reqiem88 03 wrz 2012

Witam, zastanawiał sie ktoś nad taką wymianą baterii do telefonu?Może ktoś zakupił i używa?


link do aukcji allegro:

Please Login or Register to see this Hidden Content

Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 03 wrz 2012

Daj spokój, każda nieoryginalna bateria to syf. Jeszcze Ci toto wybuchnie w telefonie albo się wyleje i po co? Szkoda Xperii. Nie mówiąc już o tym że na pewno będzie krócej trzymać <_<
Odpowiedz

faflak - zdjęcie faflak 03 wrz 2012

to jakas sciema w aukcji jest napisane brak efektu pamieci - ogiwo litowo jonowe a na baterii li-ion polymer :blink:
Odpowiedz

bartq92 - zdjęcie bartq92 03 wrz 2012

Identycznie opakowane baterie widziałem w podróbkach iPhone :)
Odpowiedz

reqiem88 - zdjęcie reqiem88 03 wrz 2012

Aha...czyli ogółem nie ma żadnej "większej" baterii do arca? lepiej zainwestować w zewnętrzną?
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 03 wrz 2012

Raczej nie. Wgraj sobie 2.3.4 Gingerbread firmware, wywal zbedne wodotryski, wyłącz gps, wifi, zmniejsz jasnosc ekranu i bateria Ci będzie dłużej trzymać :)
Odpowiedz

najodleglejszy - zdjęcie najodleglejszy 03 wrz 2012

Daj spokój, każda nieoryginalna bateria to syf.

czytałem o bateriach firmy Mugen, ludzie na XDA je sobie całkiem chwalą. ale jest kilka "ale":
1. są drogie (1300 mAh dla mojej mini pro kosztuje z tego co pamiętam koło 120 zł, jak nie więcej)
2. baterie o większej pojemności są grubsze i często sprzedawane że specjalnie dostosowanymi klapkami (i nie wiadomo jaka tych klapek jakość)
3. wersje bez klapek (nieróżniące się wymiarami od oryginalnych Sony'owych lub z niewielką różnicą) mają - co jest logiczne - niewiele większą pojemność. moja mini pro ma 1200 mAh, więc nie wiem czy sens płacić za godzinę dłużej na baterii te sto trochę...

sent from my Mangophone
Odpowiedz

reqiem88 - zdjęcie reqiem88 03 wrz 2012

Ok:) Dzięki:) gps itp mam powyłączane bo rzadko używam...jasność zmniejszę i nic więcej widać nie zrobię. Temat uważam za zamknięty:)
Odpowiedz

bartq92 - zdjęcie bartq92 03 wrz 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Odpowiedz
Zablokowany