←  Xperia neo V

Sony.yt - International Sony Forum

»

Brak łączności przez HDMI

phillix - zdjęcie phillix 03 wrz 2012

Czołem "SONYzorzy", mam pewien problem ;(
A mianowicie, dziś chciałem pograć sobie na moim MT11 przez HDMI, podłączam, zmieniam w TV "kanał HDMI" i nic ;/ Wykryło w TV tylko dodatkowe "coś" podłączone do HDMI. W telefonie nic nie wykrywa, a wykrywało ;(
Dodam, że grałem już przez HDMI na tym telefonie i na tym TV. Od tamtego czasu nie zmieniałem oprogramowania w telefonie, nic nowego nie wgrywałem oraz nie aktualizowałem oprogramowania w telewizorze ;(
Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam, phillix ;)
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 03 wrz 2012

A próbowałeś najbardziej zaawansowanej technologicznie metody naprawczej: wyłączyć telefon, wyjąć i włożyć baterię, włączyć telefon, podpiąć kabel hdmi?
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 03 wrz 2012

tak , próbowałem. nawet resetowałem telefon podłączony do kabla i nic. nic nowego sie nie zmienilo od tamtego czasu. jedynie minęły z 2-3 tygodnie. jak wspomniałem, wciąż to samo oprogramowanie, telefon mi nie upadł, nie był zalany. TV tak samo xD a kabel ładnie ułożony leżał na półce.
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 03 wrz 2012

Jaki masz telewizor?
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 03 wrz 2012

Samsung jakiś 40" . Wcześniej, za 1szym razem bez problemu działało. Mam 4x HDMI. Podłączałem do każdego i nic.
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 03 wrz 2012

Może masz włączoną auto aktualizację telewizora? Próbowałeś go wyłączać i włączać?
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 03 wrz 2012

Aktualizacje wyłączone. Resetowałem TV. Nie chce próbować reflashować telefonu. Może jest jakaś APKa do HDMI? LiveWare nie pokazuje mi też HDMI, chociaż nigdy nie pokazywał.
Użytkownik phillix edytował ten post 03 wrzesień 2012 - 18:49
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 04 wrz 2012

Sprawdziłem na drugim tv (sharp) i też nie wykrywa :( można jakoś sprawdzić czy jest to wina telefonu czy kabla? Niestety nie mam w domu innych urządzeń z micro hdmi i nie wiem też kto ma :(

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
Odpowiedz