←  Yari

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Far nie wchodzi w system plików.

Zablokowany

osa355 - zdjęcie osa355 31 sie 2012

Witam!!

Far mi nie wchodzi w system plików.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 31 sie 2012

Napisałem Ci krok po kroku co masz robić tutaj: http://sony.yt/topic...-platformie-a2/ . Sprawdź czy telefon ma czyste złącze i czy nie traci połączenia z kompem jak ruszysz kablem np.
Odpowiedz

osa355 - zdjęcie osa355 31 sie 2012

mam nowy Fast port i nowy kabel usb znaczy że musi działać. a patchować przez fara umiem bo już nie jeden telefon patchowałem.

Far nie może znaleźć pliku resource db3350_explorer_app_sdram_R2A006 not found.

jakieś pomysły????
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 31 sie 2012

Wspominałeś, że działasz na sofcie zylo. Przeflashuj go najnowszym softem od Yari i spróbuj, może tu leży problem?
Odpowiedz

osa355 - zdjęcie osa355 01 wrz 2012

w tym sęk że jak mi wgrywałeś certyfikat brown to już miałem soft od Yari.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 01 wrz 2012

Użyj tego fara: Attached File  FAR_with_SEFP2_cxcPatcher_CID36-81.rar   20.32MB   262 downloads :)
Odpowiedz

bartolinio3 - zdjęcie bartolinio3 01 wrz 2012

Nic nie szkodzi, zmiana softu nie wpływa na certyfikat :) Możesz go sobie flashować do upadłego, a certyfikat pozostanie brown ;)
Odpowiedz

osa355 - zdjęcie osa355 01 wrz 2012

Mam fara z sefp bo przeciesz pisałem że do systemu plików Cedara J108i wchodzę normalnie.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 01 wrz 2012

Użyj tego co Ci mówię, on oprócz wtyczki sefp2 ma CXC dzięki której da się patchować na stałe. Jeśli tym farem tego nie zrobisz, to znaczy że masz albo coś z systemem albo z telefonem nie tak.
Odpowiedz

osa355 - zdjęcie osa355 01 wrz 2012

Tak ma rację Jurij a ja nie potrzebnie się kłócę:/ To mój Far zawiódł. Temat uważam za rozwiążany i proponuję go zamknąć.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 01 wrz 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Odpowiedz
Zablokowany