←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

SE Hazel nie uruchamia się/SE Hazel doesn...

kundenmord's Photo kundenmord 30 Aug 2012

Witam, mój SE Hazel r. 2011 nie chce się uruchomić po samowyłączeniu się. Pewnego dnia mi zgasł i nie reaguje przycisk wł/wył. telefon reaguje na ładowarkę i kabel usb, przy podłączeniu tych rzeczy gdy naciska się przycisk wł/wył telefon reaguje normalnie, jak na naciśnięcie dowolnego przycisku, nie wiem co robić, jest wart serwisowania?

Hello, my SE Hazel (2011) doesn't turn on after it has self-turned off. Some day it stopped working and since that the on/off button doesn't work. Phone reacts of charger and usb cable, on/off button works like "normal" buttons. What do?
Quote

Jurij's Photo Jurij 30 Aug 2012

Może bateria padła? Spróbowałeś go zostawić kilkadziesiąt minut na ładowarce lub odpalić z naładowaną baterią? Jeśli nadal nic, spróbuj zrobić identyfikację Omniusem trzymając "c" lub "2i5" na wyłączonym telefonie :) Wklej log.
Quote

kundenmord's Photo kundenmord 01 Sep 2012

Bateria jest w pełni naładowana. Po prostu zgasł i nie reaguje na przycisk wł/wył. Gdy jest podlączony do ładowarki, telefon reaguje na wszystkie klawisze włączaniem podświetlenia, jednak na długie przyciśniecie wł/wył nadal nie

Log z omniusa w załączniku

Attached Files

Quote

Jurij's Photo Jurij 01 Sep 2012

Przeflashuj go omniusem. Main, fs i cda znajdziesz na ich supporcie albo u nas w downloadzie. Jak to nie pomoże tzn. że hardware padł i czeka Cię wycieczka do serwisu.
Quote

kundenmord's Photo kundenmord 01 Sep 2012

nic nie ruszyło, przez jakiś czas działało parapoprawnie czyli uruchamiał się, ale reszta przycisków na panelu pod ekranem działała w ten sam sposób co wł/wył przez co niemożliwe było zatwierdzenie PIN, ten sposób działał tylko przy ładowarce, teraz znów wrócił do całkowitego braku reakcji, prawdopodobnie finał tej przygody odbędzie się w serwisie :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 01 Sep 2012

W tych telefonach kości flash padają jak muchy. Nie zdziwiłbym się gdyby trzeba ją było wygrzać / przekulkować :) Daj znać jak telefon wróci z serwisu :)
Quote