←  What to buy? | Co kupić?

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Wymiana telefonu.

Locked

neron's Photo neron 24 Aug 2012

Witam!
W końcu przyszedł czas na wymianę telefonu(Play) w grę wchodzi SE(jeszcze bo przy następnej na pewno Sonego nie wezmę) wybór mam niewielki z racji takiej,że telefonów SE już raktycznie nie można dostać jeszcze jakieś się uchowały w poszczególnych salonach śladowe ilości(bynajmniej u mnie a w Plusie z SE nie mają nic) I tak do wyboru mam:
Live With Walkman
Xperia Mini Pro
Xperia ArcS
i z Sonego Tipo.
NeoV i inne są nie osiągalne. Bawiłem się Arciem całkiem fajny,szybki itd. tylko te gabaryty mnie denerwują,w kieszeni leży tragicznie w ręce też nie specjalnie się prezentuje. Dlatego myślę nad dwoma pierwszymi o Tipo coś czytałem ale to takie ogólne info. Telefon musi chodzić płynnie,dobrze grać(muzyka),aparat nie koniecznie musi być żyleta(do zdjęć są normalne aparaty),net,wifi,możliwość modyfikacji,qwerty nie przeszkadza. Decyzję muszę podjąć do jutra bo miła pani zostawila mi je tak jak kiedyś(pod ladą są tylko po 1 sztuce) proszę o jakieś konkrety.
Napisałem jeszcze do Play o dostępność telefonów SE dla mojego przedłużenia umowy. Liczę,że dzisiaj odpiszą.
Quote

marmal215's Photo marmal215 24 Aug 2012

W jednym z ostatnich tematów masz dokładnie opisane LWW i Mini Pro. Radzę przeczytać :)
Quote

najodleglejszy's Photo najodleglejszy 24 Aug 2012

tipo - low-end. procesor 800 MHz, aparat bez auto-focusa. owszem, napisałeś że nie musi być super, ale AF się BARDZO przydaje ;)
mam mini pro, telefon działa w porządku. na małym ekraniku pisałoby się troszkę niewygodnie (chociaż po zainstalowaniu np. ThumbKeyboard jest dużo lepiej), na szczęście wysuwana QWERTY jest genialna.
Quote

neron's Photo neron 24 Aug 2012

Klawiatura jest faktycznie fajna. Mam duże palce ale przy pisaniu nie nacisnąłem ani razu 2 klawiszy na raz.
Quote

slivka91's Photo slivka91 25 Aug 2012

Rozpatrz:
Live With Walkman
Xperia Mini Pro
Wymagania twoje spełnią :)
Quote

Dabronik's Photo Dabronik 29 Aug 2012

Polecałbym Xperię mini pro sam mam Xperię mini i nie narzekam więc z klawiaturą jest na pewno o wiele lepiej w pro
Quote

neron's Photo neron 31 Aug 2012

Z przyczyn niezależnych ode mnie wziąłem mini pro. Można zamknąć.
Quote

Jurij's Photo Jurij 31 Aug 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked