←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Problem z far 2.0

Locked

maks134's Photo maks134 21 Aug 2012

Witam,
Mam maly problem zwiazany z farem poniewaz nie moge nic na ten telefon wrzucic nic sie nie zapisuje w systemie plikow nie wiem wlasnie czy dobrze to robie. Ja robie tak ze przeciagam odrazu sciagniety jakis tam plik do folderu np. tpa/preset/system/desktop/flash icons czy jakos tak i nic mi sie nie zapisuje. pomocy ://///
Quote

Jurij's Photo Jurij 21 Aug 2012

Wejdź do folderu tpa/preset/system/desktop/ i przeciągnij ten plik na folder flash a potem wejdź do niego i sprawdź czy się skopiowało :)
Quote

maks134's Photo maks134 21 Aug 2012

kurczak probowalem wgrac nowe sterowniki do aparatu ifs/settings/camera no i przeciagnelem plik na folder camera, na dole na czarnym pasku pokazalo mi sie skad ten plik jest c:/ users pulpit... klikam enter i nic ;(
Quote

Jurij's Photo Jurij 21 Aug 2012

Mam nadzieję że przeciągasz go z jednego okienka na drugie w farze a nie z pulpitu na okienko fara :) Użyj tego fara: Attached File  FAR_with_SEFP2_cxcPatcher_CID36-81.rar   20.32MB   262 downloads . Musi działać :)
Quote

maks134's Photo maks134 21 Aug 2012

yyyy... wlasnie z pulpitu do fara :D to jakos inaczej trzeba ?? ja mam juz to wszystko zainstalowane
Edited by maks134, 21 August 2012 - 15:15.
Quote

Jurij's Photo Jurij 21 Aug 2012

:mellow: W lewym okienku klikasz na literkę "n" , wybierasz SEFP2 i podpinasz telefon. W prawym okienku wchodzisz na dysku C na pulpit, znajdujesz plik który chcesz przegrać i przeciągasz z prawej na lewą :)
Quote

maks134's Photo maks134 21 Aug 2012

No tak zamiast dodac plik z tego prawego okienka w farze wrzucalem od razu z pulpitu xD. Jurij jeszcze jakbys mi dal link do jakis ikon bez motywu, bo motyw juz mam calkiem dobry tylko ikon brakuje fajnych bylbym bardzo wdzieczny. A tak to temat do zamkniecia. Wielkie dzieki za pomoc :]
Quote

Jurij's Photo Jurij 21 Aug 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked