←  W995

Sony.yt - International Sony Forum

»

W995 - menu wyboru USB

Radzio1234's Photo Radzio1234 17 Aug 2012

Witam.

Czy jest możliwość zaimplementowania menu wyboru trybu USB, które pojawia się automatycznie po podłączeniu kabla? W sofcie brandowanym na Plusa, jak i na starszej platformie db2020 takie menu było standardem. Teraz jest jedynie możliwość wyboru trybu domyślnego.

Da się z brandingu wydobyć to dodatkowe menu?

Pozdrawiam.

PS Podobnie menu wyboru transmisji CS i PS, ale tego być nie musi.
Quote

Jurij's Photo Jurij 17 Aug 2012

Przecież to jest w standardzie... Podłącz kabel i wejdź sobie w ustawienia => łączność => usb i tam to masz :) A jak nie masz to wgraj czysty soft i będziesz miał ;)
Quote

marmal215's Photo marmal215 17 Aug 2012

W menu łączność => USB wybiera się Tryb domyślny. Mam czysty soft (035) i u mnie tak jest. Czyli jak wybiorę domyślnie Tryb PC, to po podłączeniu kabla nie zapyta co chcę zrobić (np podłączenie do Multimediów), tylko wybierze Tryb Domyślny. Mnie też to trochę irytuje i również chciałbym się dowiedzieć, jak zrobić, aby przy każdym podłączeniu USB pojawiał się wybór pomiędzy Trybem PC, Przesyłaniem Plików czy Multimediów. W k550 tak miałem, w w200 i w580 również :)
Quote

Radzio1234's Photo Radzio1234 17 Aug 2012

Dokładnie chodzi mi o to o czym pisze marmal, szczególnie, że jest to dostępne w sofcie brandowanym na Plusa, a w czystym nie ma.
Quote

marmal215's Photo marmal215 18 Aug 2012

Ja miałem softa z Anglii chyba i tam też było te menu...
Quote