←  W995

Sony.yt - International Sony Forum

»

Nie działa jedna słuchawka przez Jacka jak...

danielgor2's Photo danielgor2 17 Aug 2012

Witam, mam problem, a mianowicie: jakichkolwiek słuchawek nie podłącze działa tylko jedna. Tak samo jest na fasporcie jak i mini jacku 3,5 mm.
Tak samo na amplitunerze, działa tylko jeden głośnik. Co to może być? Pomocy.
Quote

Jurij's Photo Jurij 17 Aug 2012

A bawiłeś się w zmianę akustyki? Wgraj oryginalną farem (jest w dziale download) a jak nie pomoże to przeflashuj telefon. Jeśli i to nie pomoże to masz usterkę hardware i czeka Cię wizyta w serwisie. Jak telefon jest na gwarancji to nawet nie ma co grzebać samemu tylko wgrać oryginalny soft i oddać :)
Quote

danielgor2's Photo danielgor2 17 Aug 2012

Zmieniałem tam kiedyś, ale później przeflashowałem i mam oryginalną z softu.. wgram jakąś zmodyfikowaną i zobaczymy :)

Please Login or Register to see this Hidden Content

Myślę nad tym..


Zmieniłem akustyke na w/w i jest tak samo, jak włożę Wtyk do jacka do połowy i powykręcam to gra na obie, ale tak nie może przecież być..
Quote

Jurij's Photo Jurij 17 Aug 2012

A jakie słuchawki próbujesz podpiąć? Bo jeśli masz nowe słuchawki Sony od Xperii to one mają zamienione piny pod nowy typ złącz i nie będą prawidłowo działać. Taki problem nie powinien natomiast występować przy słuchawkach z fastportem. Przeflashuj telefon i jeśli to nie rozwiąże problemu - zanieś do serwisu Sony.
Quote

danielgor2's Photo danielgor2 17 Aug 2012

Podłączam najzwyklejsze słuchawki na 3,5 mm i od k800i na fasport. Flashowałem już go z 5 razy.. to nic raczej nie zdziała. Myślę, że to mechaniczne uszkodzenie. Ale dziwne jest to, że na Jack'u i fasporcie identyczna sytuacja. :(

Nie mam gwarancji. :(

Po przeflashowaniu nadal to samo. ;/
Quote

not found's Photo not found 17 Aug 2012

Ja mam tak samo w W580 ale nie mogę się zabrać, żeby to naprawić :D Jak poruszam fastportem to nieraz załapywało a potem to już w ogóle. Sam fastport był zmieniany ale nie dało to efektu.
Kolega z serwisu powiedział, że to prawdopodobnie wzmacniacz padł, ja myślę, że może ścieżki do fastportu (jeżeli wcześniej poruszanie wtykiem pomagało a potem już nie)...
Quote

bartq92's Photo bartq92 17 Aug 2012

Kolega z serwisu powiedział, że to prawdopodobnie wzmacniacz padł, ja myślę, że może ścieżki do fastportu (jeżeli wcześniej poruszanie wtykiem pomagało a potem już nie)...


No tak tutaj może być wina FP, ale kolega ma problem na dwóch złączach słuchawek, więc usterka będzie gdzieś "głębiej"
Quote