←  Xperia mini pro

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Rebranding

Zablokowany

najodleglejszy - zdjęcie najodleglejszy 13 sie 2012

muszę oddać swoją mini pro w ręce panów z Regenersis. z tym że oczywiście nie mogłem się powstrzymać i do telefonu od kogoś, kto kupił go w Plusie, wgrałem czyste oprogramowanie, zrobiłem update do ICS i powrzucałem sobie kilka modyfikacji.
wiadomo, muszę wywalić roota i wgrać soft 2.3.4 (na sofcie od Plusa nie dało się zaktualizować do ICS). tylko jak mam wykonać rebranding? wgrać Plusowy .ftf? bo nie mogę takiego znaleźć.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 13 sie 2012

Możesz skorzystać z naszego serwisu online i za 20 PLN mieć wgrany firmware Plusa jeśli nie znajdziesz nigdzie plików .ftf :) Trzeba mieć internet minimum 2 megabity, windowsa 7 i naładowaną baterię :)

P.S.

Regenersis podobno wkrótce straci autoryzację Sony, zostanie tylko W-Support ;)
Odpowiedz

najodleglejszy - zdjęcie najodleglejszy 13 sie 2012

internet u mnie czasem wyciągnie 1 Mb jak mu się zachce, więc podziękuję za to rozwiązanie. mówię o Regenersis, bo tam dzwoniłem odnośnie do mojej gwarancji (przy zakupie dostałem fakturę wystawioną w Plusie z zamazanymi danymi osobowymi kupującego, ale pani telefonowa po chwili oczekiwania i dopytywania się w tle powiedziała że gwarancja jest ważna), więc jużwolę z nimi załatwiać. poza tym chyba nie stracą tej autoryzacji w ciągu najbliższych 2 tygodni ;)
Odpowiedz

hunter3000 - zdjęcie hunter3000 13 sie 2012

tu masz ROM od plusa

Please Login or Register to see this Hidden Content

4.0.2.A.0.62 wgrywasz flash toolem, potem możesz przez pc companion zrobić upgrade do ics
Odpowiedz

najodleglejszy - zdjęcie najodleglejszy 13 sie 2012

thx Hunter, loffciam Cię i w ogóle ^^ jeszcze pytanie: czy muszę coś usuwać (którekolwiek cache czy coś) podczas downgrade'u z ICS do GB? bo coś gdzieś czytałem ale nie pamiętam co i gdzie.
Odpowiedz

hunter3000 - zdjęcie hunter3000 13 sie 2012

wgraj flash toolem on tam wszystko czysci łącznie z custom kernelem
Odpowiedz

najodleglejszy - zdjęcie najodleglejszy 13 sie 2012

ROM i kernel są standardowe od Sony, tylko nie wiem czy trzeba robić full wipe przy schodzeniu do GB czy nie.
Odpowiedz

najodleglejszy - zdjęcie najodleglejszy 13 sie 2012

a byłbyś taki dobry i powiedziałbyś mi co dokładnie jest wtedy wymazywane? chciałbym wiedzieć co muszę sobie skopiować. i aplikacje, i kontakty, i wiadomości?
Użytkownik najodleglejszy edytował ten post 13 sierpień 2012 - 22:21
Odpowiedz

najodleglejszy - zdjęcie najodleglejszy 13 sie 2012

*zrobić kopię zapasową. no dobra, problem rozwiązany i temat zamknięty, formułka formułka formułka.
Odpowiedz
Zablokowany