←  Elm

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Usuwanie linków Sony Ericsson...

Zablokowany

SaimON - zdjęcie SaimON 28 lip 2012

Witam, grzebię tak sobie przy Elm'ie i mam problem bo nie wiem jak bezpiecznie usunąć linki w menadżerze plików (te "Więcej muzyki", "Więcej zdjęć"...). Proszę o odpowiedź, pozdrawiam ;)
Odpowiedz

bartolinio3 - zdjęcie bartolinio3 28 lip 2012

Wchodzisz farem do tpa/preset/custom i usuwasz wszystko oprócz customize.xml, preloaded_config.xml i content_download_hook.itm :)
Odpowiedz

SaimON - zdjęcie SaimON 29 lip 2012

Nie pomogło, mam softa

R7CA065 i to w załączniku dalej jet

:(

Załączone pliki

Odpowiedz

bartolinio3 - zdjęcie bartolinio3 29 lip 2012

Zapomniałem napisać żebyś wgrał puste customize_upgrade.xml :facepalm: Przy okazji sprawdź czy nie masz żadych plików w tpa/preset/system/custmenu - jeśli masz to je usuń :)
Odpowiedz

SaimON - zdjęcie SaimON 29 lip 2012

Nie mam folderu "custmenu" :( Zaraz poszukam "czyste" customize_upgrade.xml .
Odpowiedz

bartolinio3 - zdjęcie bartolinio3 29 lip 2012

Czyste customize_upgrade robisz sobie tak: tworzysz Nowy dokument tesktowy.txt i zmieniasz nazwę na customize_upgrade.xml :)
Odpowiedz

neron - zdjęcie neron 29 lip 2012

To nic nie da. Te napisy są wgrane w soft. Można usunąć systemowe tapety,motywy itd. a tego nie usunie!
Odpowiedz

pczopor - zdjęcie pczopor 18 kwi 2013

To nic nie da. Te napisy są wgrane w soft. Można usunąć systemowe tapety,motywy itd. a tego nie usunie!

To działa w końcu, czy nie działa to usunięcie tych plików??
Odpowiedz

hunter3000 - zdjęcie hunter3000 18 kwi 2013

Działa ten wyżej farmazony plecie, jeżeli masz/miałes "hooki" z rozszerzeniem .itm i je wywaliłes to pusty customize_upgrade.xml powinnien je wywalić, ale zazwyczaj nie podziała bo te "hooki" zapisuja sie w pewnym miejscu w systemie plików telefonu w *.xml i najlepiej by było czysty FS (file system) wgrać. Ale wgraj czysty customize_upgrade i powinnien wywalic
Odpowiedz

neron - zdjęcie neron 19 kwi 2013

hunter sam pleciesz bzdury. Jak jesteś taki kozak to pokaż jak to się robi :lol: (Twoje forum nawet pies z kulawą nogą nie odwiedza to przesiadłeś się tutaj gdzie coś się dzieje bo u siebie sami pisaliście sobie posty i sami żeście sobie na nie odpowiadali :D ) @poczopor
nie da się tego zrobić custumizacją. Można to spróbować usunąć patchem tylko trzeba znać wartości hex.
Odpowiedz

hunter3000 - zdjęcie hunter3000 19 kwi 2013

Wiesz robiłem kiedyś własne paczki customize więc wiem jak to działa. Nie będę ci tłumaczył jak to działa bo za długi post by wyszedł.

Usuwasz wszystkie hook.itm (*.itm) a następnie dajesz do tpa/preset/custom plik customize_upgrade.xml (pusty czyli dopisujesz do pliku tylko to:
<customization>
</customization>
)

Wtedy aktualizuje pliki xml i wywala to co niepotrzebne.
Odpowiedz

Guest_roger_* 19 kwi 2013

Dobry. chciałbym rozwiać wszystkie watpliwości.

1. Neron gada bzdury. Robisz to co powiedział bartolinio po czym wgrywasz pusty plik customize_upgrade.xml do folderu tpa/preset/custom. Wymusi on zaktualizowanie wpisów w "rejestrze" i dzięki temu linki znikną.

2. Patchem nie usuniesz tego, nie wiem skąd jest takie info.

3. Hunter, nie trzeba nic wrzucać do środka tego pliku ;> Wystarczy pustak
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 19 kwi 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Odpowiedz
Zablokowany