←  Entertainment Zone

Sony.yt - International Sony Forum

»

Pomóż wygrać w konkursie na facebook

rasta312's Photo rasta312 24 Jul 2012

Witam, Jeśli macie trochę wolnego czasu pomóżcie wygrać konkurs na facebooku 'Aplikacja mobilna allegro'
Bez rejestracji, bo raczej większość posiada konto na facebooku Posted Image
Wystarczy Polubić zdjęcie w aplikacji

LINK:

Please Login or Register to see this Hidden Content



Każdy kto zagłosuje- pisać w temacie

Wierze, że mi pomożecie! Posted Image

PS.Temat założony za prośba mojej dziewczyny
Quote

phillix's Photo phillix 25 Jul 2012

Polubione :)
PS. Czyja stoprocentka? xD

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
Quote

rasta312's Photo rasta312 06 Aug 2012

Rozumiem, że to Twoja dziewczyna, a na zdjęciach z nią to Ty


Dokładnie ;)

PS. Czyja stoprocentka? xD


Dziewczyny Koszuleczka

Niestety nie udalo sie wygrac nic , ale jest juz III etap w ktorym rowniez biore udział , jesli mozna jeszcze raz o polubienie linkow prosic , nikogo nie kosztuje to a mozna wygrac telefonik (fakt LG ale mozna sprzedac nowke i kupic Xperie S ) w sumie to dziewczyny mazenie miec Xperie S a kasy brak ;/ pomozecie ?

link :

Please Login or Register to see this Hidden Content



Oraz :

Please Login or Register to see this Hidden Content



Z gory dzieki za klikniecia ;)
Edited by rasta312, 06 August 2012 - 10:31.
Quote

not found's Photo not found 06 Aug 2012

Polubione ;)
Quote

marmal215's Photo marmal215 06 Aug 2012

z mej strony miszyn komplit
Quote

rasta312's Photo rasta312 06 Aug 2012

Dzieki wielkie ;) mam nadzieje ze ktos jeszcze zaglosuje (bo potrzebne 5głosow by byc w TOP50 ) inaczej słabo jak zawsze bedzie :(
Quote

Jurij's Photo Jurij 07 Aug 2012

Niech mnie ktoś uszczypnie lub potwierdzi moje przypuszczenia... Ale zapytam, bo wolę się upewnić - być może mam halucynacje. Prosisz nas o to, abyśmy polubili zdjęcie jak siedzisz na klozecie i wpatrujesz się w iPhone'a po to abyś mógł osiągnąć korzyść materialną w jakimś konkursie na facebooku? :blink:
Quote

rasta312's Photo rasta312 07 Aug 2012

Zdjęcie mialo byc smieszne jak korzysta sie z aplikacji Mobilnego Allegro wiec wpadłem na taki pomysl po prostu , a prosze was o polubienie fotki i pomoc w wygraniu konkursu. Jesli ktos nie chce nie musi tego robic nikogo nie zmuszam to jego wlasna wola , zawsze ktos moze tez wziąć udział w konkursie i zapewne tez go polubie ,ze nie zyczyc sobie takich komentarzy. Jak nie masz zamiaru mi pomagac to poprostu nie pomagaj , albo przeczytaj regulamin (konkursu) i bedzie wiadomo skad takie foto a nie inne.

Jurij: Następnym razem na dłuższe posiedzenie sugeruję zabrać słownik ortograficzny ;)
Edited by Jurij, 07 August 2012 - 17:21.
Quote