←  W595 | W595s

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Odczytywanie notatek przez US...

Locked

Pawes97's Photo Pawes97 19 Jul 2012

Witam, na telefonie miałem dosyć ważną notatkę. Telefon mi się zepsuł tzn, taśma od ekranu się przerwała. Nie mam zamiaru jej zmieniać drugi raz. Czy jest jakaś możliwość odczytania tej notatki przez USB?
Quote

not found's Photo not found 19 Jul 2012

Witaj. Podłącz telefon pod my phone explorer, zsynchronizuj notatki i odczytaj. Możesz też po prostu przesłać ją na komputer i odczytać notatnikiem :)
Quote

Pawes97's Photo Pawes97 19 Jul 2012

Przesłać je na komputer, czyli gdzie one się znajdują? Jaki folder mam otworzyć?
Quote

Jurij's Photo Jurij 19 Jul 2012

Podłącz tego W595 w trybie telefon do komputera, zainstaluj w razie potrzeby wszystkie niezbędne sterowniki, zsynchronizuj telefon z programem My Phone Explorer z downloadu i w komputerze będziesz miał wszystkie smsy, książkę telefoniczną, notatki i tak dalej :)
Quote

Pawes97's Photo Pawes97 19 Jul 2012

Tylko właśnie nie mam jak podłączyć go w trybie telefonu, ponieważ nie widzę nic na ekranie. Jak go podłącze to odrazu na komputerze pojawiają się tak jak by był w trybie transfer plików
Quote

slivka91's Photo slivka91 19 Jul 2012

tryb telefon na slepo to pierwsza opcja czyli od razu enter. (chyba ze inaczej ustawiales)
w my phone explorer masz opcje zrzutów ekranu wiec sobie poradzisz :)
Quote

Pawes97's Photo Pawes97 19 Jul 2012

ok, już ogarnąłem, dziękin;)
Quote

bartq92's Photo bartq92 19 Jul 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked