←  Xperia neo V

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Transmiter Fm, a Neo V

Locked

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 13 Jul 2012

Czy istnieje możliwość, aby mój telefon (neo V) transmitował fale ? Albo czy jest taka aplikacja? Potrzebuję do radia samochodowego podłączyć jakoś telefon, ale nie ma bt, a podłączać nie chcę(po prostu). Proszę o szybką odpowiedź, bo mi zależy na czasie,
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 13 Jul 2012

raczej nie ma, w końcu ma wbudowany tylko odbiornik radiowy a nie nadajnik
Quote

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 13 Jul 2012

Tak myślałem.. szkoda.. a jest taki wgl żeby podłączyć do telefonu?
Quote

Jurij's Photo Jurij 13 Jul 2012

Na mini usb nie ma. Na fastport jest - MMR-70. Poza tym np. W980 ma wbudowany transmitter FM ;) A nie możesz skorzystać z przejściówki mini jack 3,5mm - kaseta lub 3,5mm - chinch? :P Nie wiem jakie radio masz :)
Quote

bartq92's Photo bartq92 13 Jul 2012

Ja tez uzywam kasetki i jakosc calkiem dobra. Duzo lepiej niz zwykla kaseta.
Quote

slivka91's Photo slivka91 14 Jul 2012

Czasem kaseta moze nie smigac. Wtedy trzeba w radiu macic z głowicami. Jakosc jest przyzwoita na kasecie jak i mmr. Dobrze ustawić telefon i gra wyśmienicie. Nie za glosno na telefonie i szumow brak. Szkoda ze transmiter to rzadkość w telefonach oprócz se tego wyżej wymienianego co ma to nokia n8 posiada tez a tak to chyba lipa. Na fp mmr 70 jest w sam raz. Ale nie jest bez wad. Jesli połączenie, zmiana sieci gsm na 3g i odwrotnie lub wiadomosc nadchodzi rozlacza sie.
Szkoda ze do profilu nie mozna dostosować mmra przydatne byłoby przy połączeniach w samochodzie itd. Co do dostępności do twojego tela na chwile obecna nie transmitera ale sądzę ze Niedlugo cos wyjdzie takiego. Chociażby jakby adapter istniał do fast portu to byloby elegancko ale wątpliwe by w telefonie transmiter wykrywalo.
Quote

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 15 Jul 2012

Ale chciałem tylko tak jednorazowo chociaż nie ukrywam, że transmiter jest przydatny. No cóż trzeba czekać może twórcy Sony coś wymyślą.;)
Quote

Jurij's Photo Jurij 15 Jul 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked