←  What to buy? | Co kupić?

Sony.yt - International Sony Forum

»

HPM 70 czy warto

slivka91's Photo slivka91 09 Jul 2012

witam zastanawiam sie nad zakupem bialych hpm 70 (sentyment z w850i :)) mam taka oferte

Please Login or Register to see this Hidden Content

i kwestia czy to ori beda?? sam z siebie sadze ze powinny byc. nie spotkalem bialych podrobek. nikt bynajmniej nie pisal nie mowil o tym. czarnych to ogrom jest dlatego ich unikam no i "ludowe" są :P a chce akurat biale ze wzgledu na wspomnienia z w850 białego :D, kolor perełka, unikaty no i kwestia jakości -> jestem zwolennikiem solidnego basu 70 je spełniają.

Kupiłem u nich transmiter mmr 70 i smiga elegancko. No i ori (nie spotkałem podrób transmitów :P)
Edited by slivka91, 09 July 2012 - 10:40.
Quote

Jurij's Photo Jurij 09 Jul 2012

1. Fotka świetnej jakości, FULL HD to mało powiedziane :D Nikt Ci z takiej ikonki nie wywróży co to za twór sprzedają ;)

2. Cena dosyć śmieszna, jak na oryginalne słuchawki...

Podejrzewam, że mogą to być podróby albo allegrowicz nie wie co sprzedaje. 15 PLN z kolei to nie gigantyczny wydatek, myślę że możesz zaryzykować :) Najwyżej będziesz reklamował i domagał się zwrotu kasy ...
Quote

neron's Photo neron 09 Jul 2012

Słuchawki sprzedaje białe a na zdjęciu są czarne :lol: i popatrz na adapter jakiś srebrny przy czarnych słuchawkach w oryginale zawsze jest czarny. Podróba jak złoto. Wysyłka tyle samo co słuchawki dobrze poszukasz to znajdziesz takie same za 5.99
Quote

First's Photo First 09 Jul 2012

ty chyba nie widziałeś nigdy białych HPM-70, - one są praktycznie całe czarne, a tylko przejściówkę i słuchawki z zewnętrznej strony są białe ... mam takie w wersji silver, wiec wiem o czym mowie :P

Co wcale nie oznacza, że te z tej aukcji są oryginalne
Edited by First, 09 July 2012 - 15:20.
Quote

slivka91's Photo slivka91 09 Jul 2012

Nie czarne całe tylko szare jak juz i z zewnetrznej strony kremowe zeby nie mowic białe. Wiem bo mam takie na posiadaniu. No i adapter jak słuchawki. W ogole ktos spotkał białe podroby? Srebrniki wiem co to za wynalazki :D Czarnych sie wystrzegam ani kolorystycznie ani łatwo z ori. Napisałęm do sprzedawcy by jakis normalne zdjecia wyslal :)




// Nie ma co nie odpisuje zalatuje sciema...

ps. nie ma nikt czasem bialych hpm 70 z forumowiczów??

Jakie/jakich sklepy/użytkowników polecacie odnośnie zakupu HPM 70 na allegro??
Edited by slivka91, 23 July 2012 - 12:23.
Quote