←  K770

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Jak edytowac patche graficzne...

Locked

kryniu62's Photo kryniu62 07 Jul 2012

Witam. Tak jak w temacie. Chce edytowac patch graficzny pod ten telefon ale nie wiem jak i czym. Pomozecie?
Quote

neron's Photo neron 07 Jul 2012

SE Image Tool w downolad.
Musisz mieć swojego maina i ewentualnie tego patcha co chcesz go zmieniać. Warunek: musisz pierwsze odinstalować(usunąć) tego co miałeś wcześniej(jeżeli miałeś wgranego) inaczej będzie mismatch czyli przykrość(jeżeli go zaakceptujesz).
Quote

kryniu62's Photo kryniu62 07 Jul 2012

A moglbys mi to wytlumaczyc po kolei? Chce zmienic jeden pase w walkmanie bo nie wiedze napisów;/
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 07 Jul 2012

napisał ci wyżej, musisz mieć plik RAW main do img toola oraz ten patch graficzny, następnie w programie img tool nie pamiętam już niestety tych opcji wybierasz load vkp patch czy coś takiego
Quote

slivka91's Photo slivka91 08 Jul 2012

masz tez gfx replacer do podmianek jak ci ten pierwszy wyda sie za trudny :D oba sa dobre. jak dobrze pamietam (dlugo nie mieszalem w tych programach) w gfx replacer maina od razu dajesz bez konwersji do raw.
Quote

neron's Photo neron 08 Jul 2012

masz tez gfx replacer do podmianek jak ci ten pierwszy wyda sie za trudny :D oba sa dobre. jak dobrze pamietam (dlugo nie mieszalem w tych programach) w gfx replacer maina od razu dajesz bez konwersji do raw.

Mieszacie mu w głowie doszczętnie :blink: jaki plik RAW :facepalm: ma mieć maina swojego softu z rozszerzeniem MBN!
W pierwszym oknie od lewej ładuje się maina a w 8(jak ktoś woli w przedostatnim) swojego patcha graficznego i trzeba znaleźć tę ikonę i podmienić i po sprawie. Zapisuje się potem klikając na ostatnią ikonkę nazwa obojętna byle miała rozszerzenie: vkp. i to na tyle by było :D
Quote

slivka91's Photo slivka91 08 Jul 2012

w ktoryms z programow albo SE Image Tool albo gfx replacer jak pamietam najpierw do raw trzeba bylo konwertowac maina by w programie dzialał. dlatego mowie na co takie konwertowanie skoro jest ten co maina odczyta. Czasami nie podmieni bo niby miejsca nie ma wiec usuwa sie chinskie grafiki i wtedy zadziala. przypomnialy mi sie czasy k550i. :)
Co do programów to pewien nie jestem ktory mbna odpala a ktory raw.
Milego patchowania :)
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 08 Jul 2012

Posted Image

1. Otwierasz main
2. Ładujesz VKP
3. Podmieniasz
4. Zapisujesz
Quote

kryniu62's Photo kryniu62 08 Jul 2012

Zrobilem sobie patch se toolem. Czcionki nie bylo widac poniewaz byl jej czarny kolor na granatowym tle. Zaminilem ikony i tyle. Ale dodam zer kolega z innego forum mi pomogl ;p :} Dzieki za zainteresowanie.Mozna zamknąc.
Quote

Jurij's Photo Jurij 08 Jul 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked