←  Xperia neo V

Sony.yt - International Sony Forum

»

Android

Patek5i's Photo Patek5i 05 Jul 2012

Witam. Przyszła mi karta 32Gb sandsika i przerzucałem sobie dane z kilku urządzeń właśnie na to. Otóż: w C905 wszystko było ładnie uporządkowane, że się tak wyrażę. Można było schować jakiś plik gdzieś w zakątek jakiegoś folderu i nikt nie znalazł, a w androidzie wejdzie sobie w galerię i wszystko jak na widelcu... Zainstalowałem kilka menadżerów (total commander, astro file menager), ale to nie to... Potrzebny mi dokładnie taki menadżer plików jak w C905, W580i i innych modelach. Jak jeszcze ukryć filmiki w galerii. Mam GB. Tak w ogóle to na androidzie to kompletny chaos jest... Jak wy sobie z tym radzicie?
Quote

Jurij's Photo Jurij 06 Jul 2012

Ja po prostu nie używam Androida :) Na Sakurze mam patch Confidentiality i pewność, że nikt mi niczego nie znajdzie w telefonie ;) Ale skoro już się zdecydowałeś na Androida, poszukaj w Google Play takich aplikacji jak Hide it Pro lub File hide pro - powinny spełnić Twoje oczekiwania i ukryć cenne pliki przed nieautoryzowanym dostępem :)
Quote

jack79's Photo jack79 06 Jul 2012

Utwórz pusty plik o nazwie ".nomedia" w folderze w którym masz zdjęcia/filmy które nie chcesz żeby były widoczne w galerii. To jest chyba najlepszy sposób do ukrywania plików na androidzie
Quote