←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Bardzo ciche dzwieki w Hazel.

Locked

hyde666's Photo hyde666 29 Jun 2012

Witam, problem jest taki Gdy jest zasuniety telefon wszystkie dzwieki ciszej graja ze wcale ich nie slychac;/. wgrałem modyfikacje Hazel_LnQ_Mix_moskal1991_v2 dostepna tutaj na forum i po tym wlasnie mam problem, chodzi mi tylko o to zeby telefon bylo slychac jak ktos dzwoni i pisze sms przy zasunietym. jak odsuwam telefon wszystko jest ok. prosze o rady
Quote

Jurij's Photo Jurij 29 Jun 2012

Wgraj oryginalną akustykę lub przeflashuj telefon. Potem podmieniaj tylko te pliki, które chcesz zmodyfikować a nie całą akustykę :)
Quote

hyde666's Photo hyde666 29 Jun 2012

jest na forum oryg, akustyka do hazela? bo nie umiem znaesc

i jak zmienie ta kustyke na oryg. to pozniej bede chcial zeby w sluchawkach mi glosniej gralo to ktore pliki musze podmienic zeby miec ten efekt?
Quote

neron's Photo neron 29 Jun 2012

Albo się nie chce!
Quote

hyde666's Photo hyde666 29 Jun 2012

jaka nazwe ma plik odpowiadajacy za głośność muzyki w słuchawkach... ??

zgrłem to oryg.akustyke i dalej to samo, bo ja tez skopiowalem wczesniej to "tpa-preset-acoustic" od Hazel_LnQ_Mix_moskal1991_v2, czy to tutaj moze byc problem? prosze o pomoc i moze jakies oryginalne pliki do tego folderu wlasnie.
Quote

Jurij's Photo Jurij 29 Jun 2012

Naprawdę nie rozumiem Cię. Już któryś raz dajemy Ci linki do odpowiedzi, a Ty jakbyś je ignorował :unsure: Tu masz wszystko wyjaśnione: http://sony.yt/topic...ndpost__p__1038 . Wgraj całą oryginalną akustykę a potem wgraj tylko ten plik odpowiadający za dźwięk na słuchawkach.
Quote

neron's Photo neron 30 Jun 2012

Na mój gust padła ci taśma. Jak masz gwarancje,oddaj do serwisu,jak nie własny zakres. Tą kombinacją sprawdzisz licznik rozsunięć telefonu: >*<<*<*-info o usługach-licznik rozsunięć, jak jest około parę tys. lub wyżej to taśma. Tak miałem kiedyś w Zylo.
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 30 Jun 2012

Tak dla pewności to masz oryginalne .csv z tpa/preset/acoustic :) Wgraj i zobacz, może pomoże ;)

Attached Files

Quote

neron's Photo neron 30 Jun 2012

Tak dla pewności to masz oryginalne .csv z tpa/preset/acoustic

Może nie zauważyłeś,że dostał namiary na oryginalną akustykę :lol: no chyba,że postów się chce nabić :rolleyes: a ja obstaję przy taśmie :D
Quote

hyde666's Photo hyde666 30 Jun 2012

jak moze byc tasma uszkodzona ? jezeli to odrazu sie stalo po tym jak skopiowałem inna akustyke? ... jak wgrywam oryginalna to nic sie nie dzieje
, nie ma żadnych efektów. Jak mam to w koncu kopiowac tym FAREM ? zaznaczyc wszystko LPM na żółto i przeciągnąć na lewa stronę i przy tym kopiowaniu mam zostawic opcje Default ? czy zaznaczyć Copy? i po tym jak sie to skopiuje to bezposrednio wyl. fara czy jak?

co do tej tasmy. to mam 1250 rozsuniec. i to nie moze byc tasma jesli po zmianie akustyki to sie stalo
Quote

Jurij's Photo Jurij 30 Jun 2012

Włączasz fara, wchodzisz do folderu IFS/SETTINGS w systemie plików telefonu (poradniki do fara są w dziale z poradnikami), w drugim okienku zaznaczasz wszystkie pliki akustyki, metodą przeciągnij i upuść najeżdżasz nimi na folder ACOUSTIC i pliki się kopiują. Jeśli to nadal za trudne lub pliki się nie chcą kopiować, po prostu przeflashuj telefon Omniusem :)
Quote

faflak's Photo faflak 30 Jun 2012

kliknij prawym zeby plik ktory chcesz kopiowac podswietlil sie na zolto ...dajesz COPY i po sprawie chyba prosciej sie nie da ;)
Quote

hyde666's Photo hyde666 30 Jun 2012

Drodzy Koledzy robie tak ale zmiany w ogole sie nie wprowadzaja, kopiuje te cholerstwo i co ? dalej mam to samo nic sie nie zmienia telefon głosniej gra w słuchawkach oryginalnych ustawien nie ma ;/ a jak mam flashowac zeby nic nie [ciach] ?


Jurij: Forum to nie podwórko, proszę wyrażać się kulturalnie.
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 30 Jun 2012

A wgrałeś te pliki co podałem wyżej do tpa/preset/acoustic? To głównie one odpowiadają za głośność telefonu ;)
Quote

hyde666's Photo hyde666 30 Jun 2012

tak wgrywałem je, jesli wyskakuje mi okienko do kopiowania w farze to zostawiam ta opcje default czy zaznaczam copy? moze tutaj robie blad
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 30 Jun 2012

Copy tak na zdrowy rozum ;)
Quote

Jurij's Photo Jurij 30 Jun 2012

Copy - masz je skopiować do tego folderu :) Wgraj po prostu main, fs i custom za pomocą Omniusa i po sprawie... tylko zrób sobie backup danych i kontaktów z telefonu My Phone Explorerem :)
Quote

hyde666's Photo hyde666 30 Jun 2012

wiem ze zadaje glupie pytanie itd. ale nie jestem ekspertem. skad mam wziac te main, fs i custom. ?

not found: Ort. ;)
Quote

Jurij's Photo Jurij 30 Jun 2012

Z downloadu?

 

Quote

hyde666's Photo hyde666 30 Jun 2012

omniusa jest u nas na forum? bo sciaglem ale mi bla wyskoczyl ze server setting are incorect

odnosnie chodzi mi o haslo i login do omniusa server
Quote
Locked