←  What to buy? | Co kupić?

Sony.yt - International Sony Forum

»

Coś z androidem - około 250 - 300 złotych

Goomowiec's Photo Goomowiec 27 Jun 2012

Tak jak w temacie - szukam czegoś z androidem (najlepiej 2.3 lub wyżej), qwerty lub multitouch. Nie musi być to Sony Ericsson, jestem otwarty na inne marki
Quote

phillix's Photo phillix 27 Jun 2012

1. HTC Wildfire ( nie Wildfire S ) - jedynie Android 2.2
2. Za ok. 300zł można wyrwać Motorolę Milestone - duże wsparcie, qwerty, jedynie mało ram - 256mb, ale na custom romach daje radę.
3. Z Samsungów to Galaxy Mini, Galaxy Y - ale ten Mini to porażka.
4. ZTE Blade - najlepszy telefon moim zdaniem w tym przedziale cenowym. Bardzo duże wsparcie, 512 ram, Adreno 200, tylko nie wiem jak z Andkiem 2.3.
5. Jak sobie przypomnę to pomyślę
Quote

Jurij's Photo Jurij 27 Jun 2012

Za taką kasę brałbym na Twoim miejscu X10 mini pro lub dozbierał kasę na Live with Walkman. Jeśli masz kogoś znajomego w UK, to za 320 PLN możesz kupić nową Xperię mini ST15i lub polować na allegro:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:)
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 27 Jun 2012

No właśnie szukam kogoś z x10 mini pro bo mam pytanie do niego w sprawie emulatora gba - ale nie chce mi się zakładać nowego tematu :D
Quote

phillix's Photo phillix 27 Jun 2012

Ja bym na Twoim miejscu zastanawiał się nad Milestone albo Zte blade. Nie namawiam, lecz proponuję :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 27 Jun 2012

No właśnie szukam kogoś z x10 mini pro bo mam pytanie do niego w sprawie emulatora gba - ale nie chce mi się zakładać nowego tematu :D


Załóż nowy temat :) A tak prawdę mówiąc, weź pod uwagę tę Xperię mini ST15i. Może trochę kobiecy telefonik, ale czarna wersja jest ok - masz ekran 3", 1GHz snapdragona i i ICS 4.0.4 po aktualizacji :)
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 27 Jun 2012

z tym że na allegro nie upoluję go w tej cenie. jeszcze nie wiem jaką kwotą dokładnie będę dysponował, ale chciałbym część zostawić sobie na karciochę pamięciochy tak ze 4 giga najmniej :P tak samo i ZTE Blade - tańsze egzemplarze są "ozdobione: logiem red bull mobile :/
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 27 Jun 2012

Jak ci się uda dołóż 100zł i kup Live with Walkman ;) Bardzo dobry telefon za 400zł prawie nówkę dostaniesz.
Quote

phillix's Photo phillix 27 Jun 2012

zostawić sobie na karciochę pamięciochy tak ze 4 giga najmniej


racja. gry dosyć dużo zajmują. taka FIFa 12 zajmuje ok. 2gb, a nie jest aż tak wymagająca. nawigacje jakieś 0,5gb, ale zależy do czego jest Ci potrzebny telefon :)

tańsze egzemplarze są "ozdobione: logiem red bull mobile :/


przynajmniej nie będziesz musiał robić z telefonu tego stickerbomba :D
Quote

Jurij's Photo Jurij 27 Jun 2012

No dobra, ale kartę pamięci może kupić jak będzie miał gotówkę np. za miesiąc. Jak kupi kiepski sprzęt, ze słabym procesorem i małą ilością RAM-u, małym LCD itd. to i tak nie pogra w dobre gry... Pomiędzy MSM7227 600 MHz a MSM8255 1GHz jest ogromna różnica ;)
Quote