←  What to buy? | Co kupić?

Sony.yt - International Sony Forum

»

Coś z androidem - około 250 - 300 złotych

Goomowiec - zdjęcie Goomowiec 27 cze 2012

Tak jak w temacie - szukam czegoś z androidem (najlepiej 2.3 lub wyżej), qwerty lub multitouch. Nie musi być to Sony Ericsson, jestem otwarty na inne marki
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 27 cze 2012

1. HTC Wildfire ( nie Wildfire S ) - jedynie Android 2.2
2. Za ok. 300zł można wyrwać Motorolę Milestone - duże wsparcie, qwerty, jedynie mało ram - 256mb, ale na custom romach daje radę.
3. Z Samsungów to Galaxy Mini, Galaxy Y - ale ten Mini to porażka.
4. ZTE Blade - najlepszy telefon moim zdaniem w tym przedziale cenowym. Bardzo duże wsparcie, 512 ram, Adreno 200, tylko nie wiem jak z Andkiem 2.3.
5. Jak sobie przypomnę to pomyślę
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 27 cze 2012

Za taką kasę brałbym na Twoim miejscu X10 mini pro lub dozbierał kasę na Live with Walkman. Jeśli masz kogoś znajomego w UK, to za 320 PLN możesz kupić nową Xperię mini ST15i lub polować na allegro:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:)
Odpowiedz

Goomowiec - zdjęcie Goomowiec 27 cze 2012

No właśnie szukam kogoś z x10 mini pro bo mam pytanie do niego w sprawie emulatora gba - ale nie chce mi się zakładać nowego tematu :D
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 27 cze 2012

Ja bym na Twoim miejscu zastanawiał się nad Milestone albo Zte blade. Nie namawiam, lecz proponuję :)
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 27 cze 2012

No właśnie szukam kogoś z x10 mini pro bo mam pytanie do niego w sprawie emulatora gba - ale nie chce mi się zakładać nowego tematu :D


Załóż nowy temat :) A tak prawdę mówiąc, weź pod uwagę tę Xperię mini ST15i. Może trochę kobiecy telefonik, ale czarna wersja jest ok - masz ekran 3", 1GHz snapdragona i i ICS 4.0.4 po aktualizacji :)
Odpowiedz

Goomowiec - zdjęcie Goomowiec 27 cze 2012

z tym że na allegro nie upoluję go w tej cenie. jeszcze nie wiem jaką kwotą dokładnie będę dysponował, ale chciałbym część zostawić sobie na karciochę pamięciochy tak ze 4 giga najmniej :P tak samo i ZTE Blade - tańsze egzemplarze są "ozdobione: logiem red bull mobile :/
Odpowiedz

hunter3000 - zdjęcie hunter3000 27 cze 2012

Jak ci się uda dołóż 100zł i kup Live with Walkman ;) Bardzo dobry telefon za 400zł prawie nówkę dostaniesz.
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 27 cze 2012

zostawić sobie na karciochę pamięciochy tak ze 4 giga najmniej


racja. gry dosyć dużo zajmują. taka FIFa 12 zajmuje ok. 2gb, a nie jest aż tak wymagająca. nawigacje jakieś 0,5gb, ale zależy do czego jest Ci potrzebny telefon :)

tańsze egzemplarze są "ozdobione: logiem red bull mobile :/


przynajmniej nie będziesz musiał robić z telefonu tego stickerbomba :D
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 27 cze 2012

No dobra, ale kartę pamięci może kupić jak będzie miał gotówkę np. za miesiąc. Jak kupi kiepski sprzęt, ze słabym procesorem i małą ilością RAM-u, małym LCD itd. to i tak nie pogra w dobre gry... Pomiędzy MSM7227 600 MHz a MSM8255 1GHz jest ogromna różnica ;)
Odpowiedz