←  Yari

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Yari - awaria

Locked

batmaniak's Photo batmaniak 27 Jun 2012

Witam. Mam problem z yarim. Telefon działa lecz nie wiem co jest nie tak. Na początku zaczął migać regularnie bez względu na to czy klapka była rozsunięta czy też zsunięta. Teraz jest ciągle czarny choć smsy i rozmowy przychodzące normalne dochodzą. Co może być przyczyną taśma ? Czy też może to wina softu ? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam :)
Edited by not found, 27 June 2012 - 14:44.
literówki
Quote

faflak's Photo faflak 27 Jun 2012

czy klawiatura funkcyjna normalnie dziala ? upadl ? mozliwe rowniez ze padlo lcd na poczatek jednak proponowalbym soft ...to nic nie kosztuje a nastepnie rozkrecenie fona i ocene stanu tasmy flex
 

Quote

batmaniak's Photo batmaniak 27 Jun 2012


czy klawiatura funkcyjna normalnie dziala ? upadl ? mozliwe rowniez ze padlo lcd na poczatek jednak proponowalbym soft ...to nic nie kosztuje a nastepnie rozkrecenie fona i ocene stanu tasmy flex

Wyświetlacz wyświtla tyle że czarne tło . Rozkręciłęm go i taśma w jednym miejscu jest lekko zszorowana. Czy ona może być przyczyną tego ? Zaraz spróbuję przeinstalować soft. I małe pytanie które pliki są do yariego ?
Quote

timmi's Photo timmi 27 Jun 2012

Weź r7aa076 main to główny plik z rozszerzeniem .mbn ,fs system plików z rozszerzeniem .fbn ,custom spakowany z rozszerzeniem .zip central europe najlepiej.Attached File  f.png   46.93K   12 downloads
Quote

batmaniak's Photo batmaniak 01 Jul 2012

Dopiero dziś to zrobiłem ale niestety po zakończeniu pracy omixa wyjęciu bateri i ponownym uruchomieniu telefonu ekran jest cały czas podświetlany na czarno.
Quote

faflak's Photo faflak 01 Jul 2012

to tasma do wymiany ...
Quote

osa355's Photo osa355 01 Sep 2012

To na 100% taśma bo ja mam teraz to samo:) dobrze że mam u kolegi w zapasie drugi LCD.
Quote

Jurij's Photo Jurij 01 Sep 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked