←  P900

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] P900 Update soft to R5B02

Locked

Gadon's Photo Gadon 24 Jun 2012

Witam, dzisiaj próbowałem zaktualizować soft w moim p900, najpierw spóbowałem z update service pobranego z tej strony i okazało się że nie ma tego modelu do wyboru !? (wiem że to stary telefon ale bez przesady ) potem ściągnełęm PC suite 3.1.1 i plik bin: "P900_R5B02_Symbian.bin" (posiadam R3C006) w instalatorze plików postęp dochodzi do końca poczym zaczyna od nowa i staje w miejscu, próba skopiowania pliku na karte pamieci (karta 32MB plik ma około 24MB) bardzo szybko kończy sie niepowodzeniem.
Podpowiedzcie co robie źle albo jak to zrobić.
Z góry dziękuje.
gadon
Edited by Gadon, 24 June 2012 - 19:07.
Quote

Jurij's Photo Jurij 24 Jun 2012

Po pierwsze primo, Update Service nie obsługuje tego modelu od ładnych ... 6-8 lat. Niedawno Emma przestała obsługiwać modele z pierwszej generacji platformy A2, więc nawet takiego W910 w autoryzowanym serwisie Ci już nie naprawią. A co dopiero model z 2003 roku... Możesz poszukać w sieci programu SEMCTool v.8.4. W nim na liście jest P900, ale wątpię zeby Ci się udało go przeflashować. Nie spotkałem się z plikami softu pod ten program. Sam mam P800 i problem z przeflashowaniem tego jest ogromny. Najlepsze wyjście - idź do serwisu gdzie mają Cruisera lub Fightera - zrobią to bez problemu. Niestety Setool nie obsługuje tak starych modeli :(
Quote

Gadon's Photo Gadon 24 Jun 2012

Spróbuje tym SEMC_Tool_v8.4. To może znasz inny sposób na zmiane jezyka na PL ?
Quote

Jurij's Photo Jurij 24 Jun 2012

Oj, tylko boxy pokroju cruiser, fighter, twister, tornado. Gdyby flashowanie PDA DB1000 było takie proste, już dawno bym sobie wgrał inny firmware do P800, polską nakładkę i aplikację do zmiany motywów... Co prawda są spolszczenia, ale one nie działają na wszystkich wersjach firmware. Niestety UIQ 2.0 / 2.1 teraz nikt się nie interesuje :(
Quote

Gadon's Photo Gadon 25 Jun 2012

Wszystko jasne, temat uważam za zamkniety.
Dzieki za odpowiedz.
Quote
Locked