←  Plus

Sony.yt - International Sony Forum

»

Rok ważności konta w Plusie (od 1 Lipca)

bartq92 - zdjęcie bartq92 20 cze 2012

Zupełnie przypadkowo natrafiłem dziś na krótką informację, która może zainteresować klientów Plusa na kartę.

Rok ważności konta

Nie martw sie ważnością konta - w Plusie na Kartę masz konto ważne 365 dni po każdym doładowaniu.
Już wkrótce - aktywuj za darmo usługę "Rok ważności konta" i korzystaj z naszych usług przez cały czas.



Dołączona grafika


Zobaczymy na jakich zasadach ruszy usługa "Rok ważności konta"
Z pewnością skorzystam z tej promocji :)

źródło: nakarte.plus.pl
Odpowiedz

First - zdjęcie First 21 cze 2012

Ciekawe, czy dotyczyć będzie to też 36i6 ;)
Jeśli tak to jak najbardziej mi się to podoba, jeśli nie, to wracam do zwykłego plusa :P
Odpowiedz

hunter3000 - zdjęcie hunter3000 21 cze 2012

Powinni dodać. Przyda się wielu 36i6 z tej ich możliwości konta na 1 rok :D
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 24 cze 2012

Dobre rozwiązanie tymbardziej,że pozostali operatorzy się wycofują pod przykrywką nowych ofert typu 2x więcej na konto.Tylko nie wiem dlaczego wydaje mi się jakby vodafone się do tego mieszał.Może powoli rebranding się szykuje ?
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 24 cze 2012

Póki co wycofały się tylko T-Mobile i Play. Orange się nie wycofało. A Plus został wykupiony przez Solorza-Żaka, więc o rebrandingu nie ma mowy ;)
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 25 cze 2012

Lepiej by było gdyby był vodafone zamiast plusa ?
Odpowiedz

hunter3000 - zdjęcie hunter3000 25 cze 2012

Dla mnie osobiście wolałbym mieć telefon w Vodafone niż w Plus, ale no jak na razie jedynie ta sieć nie została "przejęta" i zdebrandowana do Vodafone ^_^
Odpowiedz

bartq92 - zdjęcie bartq92 28 cze 2012

Znalazłem kolejne informacje. Już wiem, że wystarczy aktywować za darmo usługę i zasilić konto chociażby za 5zł, żeby mieć ważnego konto przez rok. Póki co kody do aktywacji są sprzeczne, a usługa ma działać od 1 lipca, więc radzę się wstrzymać do tego dnia :)
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 30 cze 2012

Czyli jak doładuję sobie teraz ( tj 30 czerwiec ) , to będę miał tylko na miesiąc? Czy jak doładuję dopiero jutro, to będe miał na rok?
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 30 cze 2012

To jeżeli doładuję dzisiaj, to dopiero jutro ważność konta mi się przedłuży o rok?
Odpowiedz

bartq92 - zdjęcie bartq92 30 cze 2012

I pierwsze musisz aktywować usługę.
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 30 cze 2012

Ta usługa będzie dostępna pod *110# ?
Odpowiedz

bartq92 - zdjęcie bartq92 30 cze 2012

  • Aktywuj promocję wpisując *136*11*04# i naciśnij Dołączona grafika
  • Aby aktywować promocję, musisz być Użytkownikiem taryfy Plus na Kartę. Jeśli korzystasz obecnie z innej taryfy Simplus albo z oferty 36.6
    lub Sami Swoi, włącz najpierw taryfę Plus na Kartę krótkim kodem *147*11#. Jednorazowy koszt aktywacji taryfy wynosi 3 zł.


Mam nadzieję, że zrozumiesz co tutaj jest napisane. Jeśli nie - czytaj do skutku :)
Odpowiedz

bartq92 - zdjęcie bartq92 02 lip 2012

Zmieniłem taryfę, aktywowałem sobie rok ważności konta :) Wszystko działa :)

Mała uwaga, po wybraniu taryfy Plus na Kartę, nie można wrócić już do poprzednich taryf.
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 02 lip 2012

Ja aktywowalem usługę, zapłaciłem wcześniej 3zl, wpisalem poprawne kody i dalej mam komunikat pod *100#, że konto ważne do końca
miesiąca :(
_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 02 lip 2012

Bo jeszcze musisz zapewne doładować konto :)
Odpowiedz

bartq92 - zdjęcie bartq92 03 lip 2012

Tak, zrób doładowanie za 5zł i masz rok ważne konto. Dla pewności wpisz *136# i sprawdź czy masz aktywną promocję "rok ważności konta"
Odpowiedz

First - zdjęcie First 03 lip 2012

U mnie wszystko działa, po doładowaniu za 5zł mam konto ważne przez rok ;)

PS: Tak jak zapowiedziałem przeniosłem się do zwykłego plusa, bo 36i6 ta promocja nie dotyczy ...
Odpowiedz