←  S001 Cyber-shot

Sony.yt - International Sony Forum

»

Sony Ericsson s001 - zdjęcia

danielus2009 - zdjęcie danielus2009 17 cze 2012

Witam. Przedstawiam Wam kilka zdjęć telefonu SE s001.
Chętnie udziele odpowiedzi na wasze pytania.

Załączone pliki

Odpowiedz

jack79 - zdjęcie jack79 17 cze 2012

No to może ja zacznę
1.Dodałbyś kilka zdjęć zrobionych za pomocą tego S001 ?
2.Można go kupić na np. e-bay ?
Odpowiedz

danielus2009 - zdjęcie danielus2009 17 cze 2012

No to może ja zacznę
1.Dodałbyś kilka zdjęć zrobionych za pomocą tego S001 ?
2.Można go kupić na np. e-bay ?

1. Zdjęć niestety nie dodam, poniewać rozładowała mi się bateria a nie mam takiej ładowarki.
2. Ciężko bedzie, ale za niedługo będzie można kupić na allegro :)
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 17 cze 2012

A co za dziwne złącze on ma? :D
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 17 cze 2012

No to może ja zacznę
1.Dodałbyś kilka zdjęć zrobionych za pomocą tego S001 ?


Bateria nie jest problemem, bo można ją na krótko naładować, kupić ładowarkę od NEC'a lub Sharpa których pełno w Polsce lub założyć którąś z baterii SE. Problemem jest natomiast simlock, którego można ominąć poprzez założenie stosownej podkładki na sim, omijającej simlocka.

2.Można go kupić na np. e-bay ?


Czasem się trafiają, częściej trafisz przeglądając oferty np. japońskiego yahoo i innych japońskich serwisów aukcyjnych :)
Odpowiedz

First - zdjęcie First 17 cze 2012

Jurij, jesteś pewny, że podkładka pod sim jest w stanie ominąć simlocka w tym i innych japończykach ?
Bo takiego S004 lub S005 chętnie bym przywitał i "oprowadził" po naszym kraju ;)
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 17 cze 2012

Taka zwykła turbo sim czy xsim na pewno nie. Musisz pogadać z użytkownikiem SpinoRex - on wie jaka to ma być dokładnie, bo posiada taką w swoim SO905iCS którego używa na co dzień :)
Odpowiedz

piwosz95 - zdjęcie piwosz95 27 lip 2012

Ciekawy, ale z C905 nie ma szans ;)
Odpowiedz

slivka91 - zdjęcie slivka91 28 lip 2012

no bym polemizowal co do porownania do c905... ;) Kiedy go wypuszczono a kiedy c905. Ten japoniec lepsze bajery posiada niz c905 za ktorym w sumie tylko wi-fi i aparat przemawia.
Odpowiedz

pamela15 - zdjęcie pamela15 18 sty 2013

ja bym chetnie kupila seS001 tyle ze juz rok szukam na allegro i ebuy i jak na razie nic bardzo bym prosila o info gdzie go mozna jeszcze dostac :(
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 18 sty 2013

Poszukaj na japońskich stronach z ogłoszeniami... Tutaj masz trzy sztuki wystawione:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:) Google translate i musisz sobie jakoś poradzić.
Odpowiedz

pamela15 - zdjęcie pamela15 18 sty 2013

dzieki ;)
Odpowiedz

Deleted User 1 - zdjęcie Deleted User 1 21 lut 2013

On ma tył dosyć podobny do Satio... Mieszaniec jeden :( Mnie tam kolor się nie podoba, złoty z zielonym, obrzydliwstwo, natomiast podoba mi się w nim ten wielki ekran, i rozmieszczenie klawiszy funkcyjnych.


Czy obsługuje on te same standardy WiFi, BT jak jego europejscy koledzy, typu Satio, Aino itp ?
Użytkownik Charlie edytował ten post 21 luty 2013 - 12:41
Odpowiedz

slivka91 - zdjęcie slivka91 21 lut 2013

Kolorystyka dobra :) To w końcu Japońkie dzieło mi się podoba nie jak z reguły u nas monotonne barwy... Wi-Fi o ile się nie mylę nie posiada. Ale Bt jak najbardziej. Tam tylko na 3G podzwonisz normalnego pasma tam nie ma. Taki rozsuwany Satio :P Kwestie techniczne to wiadomo oni są daleko do przodu z techniką zobacz co u nas w tych latach jak tego s001 wypuscili było i porównaj sobie. odpowiedz prosta.

Jakby tył spasował do Satio to hoho :)
Użytkownik slivka91 edytował ten post 21 luty 2013 - 14:59
Odpowiedz