←  S001 Cyber-shot

Sony.yt - International Sony Forum

»

Sony Ericsson s001 - zdjęcia

danielus2009's Photo danielus2009 17 Jun 2012

Witam. Przedstawiam Wam kilka zdjęć telefonu SE s001.
Chętnie udziele odpowiedzi na wasze pytania.

Attached Files

Quote

jack79's Photo jack79 17 Jun 2012

No to może ja zacznę
1.Dodałbyś kilka zdjęć zrobionych za pomocą tego S001 ?
2.Można go kupić na np. e-bay ?
Quote

danielus2009's Photo danielus2009 17 Jun 2012

No to może ja zacznę
1.Dodałbyś kilka zdjęć zrobionych za pomocą tego S001 ?
2.Można go kupić na np. e-bay ?

1. Zdjęć niestety nie dodam, poniewać rozładowała mi się bateria a nie mam takiej ładowarki.
2. Ciężko bedzie, ale za niedługo będzie można kupić na allegro :)
Quote

not found's Photo not found 17 Jun 2012

A co za dziwne złącze on ma? :D
Quote

Jurij's Photo Jurij 17 Jun 2012

No to może ja zacznę
1.Dodałbyś kilka zdjęć zrobionych za pomocą tego S001 ?


Bateria nie jest problemem, bo można ją na krótko naładować, kupić ładowarkę od NEC'a lub Sharpa których pełno w Polsce lub założyć którąś z baterii SE. Problemem jest natomiast simlock, którego można ominąć poprzez założenie stosownej podkładki na sim, omijającej simlocka.

2.Można go kupić na np. e-bay ?


Czasem się trafiają, częściej trafisz przeglądając oferty np. japońskiego yahoo i innych japońskich serwisów aukcyjnych :)
Quote

First's Photo First 17 Jun 2012

Jurij, jesteś pewny, że podkładka pod sim jest w stanie ominąć simlocka w tym i innych japończykach ?
Bo takiego S004 lub S005 chętnie bym przywitał i "oprowadził" po naszym kraju ;)
Quote

Jurij's Photo Jurij 17 Jun 2012

Taka zwykła turbo sim czy xsim na pewno nie. Musisz pogadać z użytkownikiem SpinoRex - on wie jaka to ma być dokładnie, bo posiada taką w swoim SO905iCS którego używa na co dzień :)
Quote

piwosz95's Photo piwosz95 27 Jul 2012

Ciekawy, ale z C905 nie ma szans ;)
Quote

slivka91's Photo slivka91 28 Jul 2012

no bym polemizowal co do porownania do c905... ;) Kiedy go wypuszczono a kiedy c905. Ten japoniec lepsze bajery posiada niz c905 za ktorym w sumie tylko wi-fi i aparat przemawia.
Quote

pamela15's Photo pamela15 18 Jan 2013

ja bym chetnie kupila seS001 tyle ze juz rok szukam na allegro i ebuy i jak na razie nic bardzo bym prosila o info gdzie go mozna jeszcze dostac :(
Quote

Jurij's Photo Jurij 18 Jan 2013

Poszukaj na japońskich stronach z ogłoszeniami... Tutaj masz trzy sztuki wystawione:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:) Google translate i musisz sobie jakoś poradzić.
Quote

pamela15's Photo pamela15 18 Jan 2013

dzieki ;)
Quote

Deleted User 1's Photo Deleted User 1 21 Feb 2013

On ma tył dosyć podobny do Satio... Mieszaniec jeden :( Mnie tam kolor się nie podoba, złoty z zielonym, obrzydliwstwo, natomiast podoba mi się w nim ten wielki ekran, i rozmieszczenie klawiszy funkcyjnych.


Czy obsługuje on te same standardy WiFi, BT jak jego europejscy koledzy, typu Satio, Aino itp ?
Edited by Charlie, 21 February 2013 - 12:41.
Quote

slivka91's Photo slivka91 21 Feb 2013

Kolorystyka dobra :) To w końcu Japońkie dzieło mi się podoba nie jak z reguły u nas monotonne barwy... Wi-Fi o ile się nie mylę nie posiada. Ale Bt jak najbardziej. Tam tylko na 3G podzwonisz normalnego pasma tam nie ma. Taki rozsuwany Satio :P Kwestie techniczne to wiadomo oni są daleko do przodu z techniką zobacz co u nas w tych latach jak tego s001 wypuscili było i porównaj sobie. odpowiedz prosta.

Jakby tył spasował do Satio to hoho :)
Edited by slivka91, 21 February 2013 - 14:59.
Quote