←  W995

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Po wymianie taśmy i złożeniu,...

Zablokowany

koliba - zdjęcie koliba 07 cze 2012

Witam. wymieniałem taśmę w moim W995 i wszystko byłoby pięknie gdyby nie to, że po złożeniu telefon nie reaguje na rozsunięcie slidera.. myślałem na początku, że to coś z automatyczną blokadą nie działa i wystarczy ją włączyć, ale sprawdzałem nawet w menu serwisowym licznik rozsunięć i telefon faktycznie na to nie reaguje.. Siedziałem nad tym prawie 3h z kolegą, ale nie mogliśmy wypatrzeć żadnego microswitcha ani nic podobnego co mogłoby być za to odpowiedzialne i skończyły nam się już pomysły. Bardzo proszę o pomoc

soniaczW800i:Zmieniłem nazwę tematu na taką która mówi cokolwiek o problemie. Zapraszam do zapoznania się z netykietą oraz regulaminem forum, celem uniknięcia w przyszłości podobnych sytuacji ;)
Odpowiedz

bartq92 - zdjęcie bartq92 07 cze 2012

Masz na sliderze ten magnesik ?

Załączony plik  screen.JPG   19,05 KB   44 Ilość pobrań
Odpowiedz

koliba - zdjęcie koliba 08 cze 2012

Nie, nie mam takiego magnesu
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 08 cze 2012

To załatw sobie z jakiegoś szrota / klapki / slidera, bo bez tego slider nie będzie działał jak należy :)
Odpowiedz

bartq92 - zdjęcie bartq92 10 cze 2012

Na allegro można już kupić za 1zł + wysyłka taki magnesik.
Odpowiedz

koliba - zdjęcie koliba 10 cze 2012

dziękuję wam!!
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 10 cze 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Odpowiedz
Zablokowany