←  Elm

Sony.yt - International Sony Forum

»

Wyczyszczenie/Usunięcie Numerów Wybieranych

artur's Photo artur 06 Jun 2012

Witam,

Czy jest możliwość usunięcia/wyczyszczenia listy numerów wybranych a nie zapisanych w Książce Telefonicznej?.

Nie chodzi mi o listę znajdującą się pod zieloną słuchawką tylko jak np. wybieraliśmy numer 600XYZXYZ i wyczyściliśmy listę co jest pod zieloną słuchawką to numer zostaje w pamięci telefonu po wybraniu cyfr 600.

I właśnie jak te numery z tej pamięci wyczyścić/usunąć?.

Edited by artur, 06 June 2012 - 09:49.
Quote

faflak's Photo faflak 06 Jun 2012

dobre pytanie ....nigdy sie nad tym nie zastanawialem i juz chwilke kombunuje u siebie ... i sie nie da :( tzn reset ustawien napewno to wyczysci ale nic innego nie kasuje ich wyczyscilem liste polaczen ,folder rozmowy a te wybierane zostaja
mozliwe ze po uzyskaniu dostepu do plikow systemowych z poziomu telefonu byloby to mozliwe al nie ekperymentowalem w ten sposob a moze jest jakis kod ? na pewno ktos madrzejszy sie jeszcze wypowie :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 06 Jun 2012

Krótko i na temat: przeflashuj telefon :) Wszystko zniknie, łącznie z numerami ;)
Quote

artur's Photo artur 09 Jun 2012

Owszem jak by się przefleszowało telefon to zniknie wszystko, ale jak ponownie wybierzesz numer i nie zapiszesz go do Książki Telefonicznej to numer pozostanie w memory telefonu i nie będzie go dalej można usunąć.

I znów robić flasha?. Nie ma żadnego sposoby prócz flasha żeby usunąć te numery?.
Quote

januszyw's Photo januszyw 29 Jan 2013

Dzien dobry,
Jestem tu nowy, ale mam dokładnie ten sam problem, co w pierwszym poście. Mam dwa pytania: Co to znaczy zrobienie flasha (i jak to zrobić)? I drugie: Jurij piszesz, że "wszystko zniknie, łącznie z numerami". Tzn, wyczyści się cała lista wybieranaych? Tego bym nie chciał. Chcę usunąc tylko z pamięci numer(y). Czy nie ma innego sposobu? (to pytanie bonus :)). Dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam.
Quote

Jurij's Photo Jurij 29 Jan 2013

Flashowanie to wgrywanie oprogramowania. Podczas tej procedury kasowane jest wszystko - zdjęcia, muzyka, kontakty, smsy - wszystko co jest zapisane w pamięci telefonu. Wejdź sobie do książki telefonicznej i usuń wszystkie kontakty z niej i po problemie ;)
Quote