←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] SE Hazel bardzo cichy głosnik...

Locked

hawczyn's Photo hawczyn 01 Jun 2012

Witam, od tygodnia jestem szczęsliwym właścicielem SE Hazel. Wszystko jest w nim ok oprócz tego głośniczka rozmów, ledwo co przez niego słychać... rozkręciłem telefon, przedmuchałem i przeczyściłem siatke ochraniającą głośnik ale dużo to nie pomogło :( Można zmienić jakoś jego parametry? albo dać głosnik z innego SE? Proszę o pomoc.
Quote

bartq92's Photo bartq92 01 Jun 2012

Jedynym sensownym rozwiązaniem jest wymiana głośniczka na nowy i oryginalny. Inne głośniczki mogą działać gorzej niż ten, który masz teraz.
Oryginał to wydatek około 20-25zł

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content

Quote

faflak's Photo faflak 01 Jun 2012

odezwij sie na pw ma to czego ci trzeba ;)
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 01 Jun 2012

jednym ze sposobów poprawy tego głośniczka jest jego programowe podgłośnienie (akustyka)
Quote

hawczyn's Photo hawczyn 01 Jun 2012

Napisałem PW do faflaka :) Mam nadzieję , że uda nam się uporać z tym problemem :) oczwiście podziele się z Wami na forum :) Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.
Quote

hawczyn's Photo hawczyn 02 Jun 2012

Temat dalej aktualny, faflak ma jak coś do sprzedania głośnik, ale ja chciałbym najpierw spróbować podgłośnić go systemowo, znajdzie się ktoś kumaty i chętny do pomocy mi w tym zabiegu? krok po kroku np przez gg?
Quote

Jurij's Photo Jurij 02 Jun 2012

Tu masz poradnik jak stworzyć własną akustykę wbxml: http://sony.yt/topic...-db3210-db3350/ :)
Quote

hawczyn's Photo hawczyn 06 Jun 2012

Witam ponownie :) niestety jestem za mało kumaty i nie udało mi się dostroić głośnika w tym nieszczęsnym Hazlu, ale wczoraj zamieniłem się z gościem za SE X-peria 10 mini pro i teraz jest luxus, niesamowicie głośne i wyraźne rozmowy nie mówiąc już o jakości muzyki i rozmów przez zestaw słuchawkowy, ten telefon choć mały jest genialny :D Dziękuje Wam za pomoc i myślę, że tamat można zamknąć.
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 06 Jun 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked