←  General discussions | Ogólne dyskusje

Sony.yt - International Sony Forum

»

Internet mobilny Play czy T-mobile ?

timmi's Photo timmi 31 May 2012

Witam zastanawiam się nad kupnem internetu bez umowy na działkę.
Quote

Jurij's Photo Jurij 31 May 2012

Najpierw sprawdź sobie jaki masz zasięg na tej działce. Na stronie każdego z operatorów masz mapkę. Ja polecam albo Orange albo jak chcesz coś szybszego i nie masz zasięgu HSPA 2100 ale za to masz modem HSPA 900 / 2100 / LTE, to Plus :)
Quote

timmi's Photo timmi 31 May 2012

Sprawdziłem tylko na play bo reszty nie mogę znaleźć i widzę że tam jest zasięg.
Quote

Jurij's Photo Jurij 31 May 2012

Czego nie możesz znaleźć? :blink:

Orange:

Please Login or Register to see this Hidden Content



Plus GSM:

Please Login or Register to see this Hidden Content



Btw. jak się zdecydujesz na Playa, to mam do sprzedania nowy starter z transferem 1GB o wartości 19 PLN. Za 15 PLN jest Twój, wysyłka zwykłym listem gratis ;)
Quote

timmi's Photo timmi 31 May 2012

A jak się doładowuje internet ?
Quote

Jurij's Photo Jurij 31 May 2012

Tak jak każdy inny numer na kartę. Kupujesz doladowanie i wysylasz kod albo doładowujesz swój numer przez internet :)
Quote

faflak's Photo faflak 31 May 2012

ja osobiscie mam orange kupuje na alledrogo karte sim z transferem 6gb wazna przez rok za 30pln z wysylka
-zadnej umowy
-bez przesadnego zasysania wystarcza na 2mc
- jedyny minus nie nadaje sie do korzystania z serwisu online ;) poprostu mam za slaby zasieg :(
Quote

Jurij's Photo Jurij 31 May 2012

Internet w Orange jak najbardziej nadaje się do serwisu online. Trzeba mieć przynajmniej 3G, a na HSPA śmiga bez żadnych problemów ;) Jeśli EDGE albo GPRS - to faktycznie nie nadaje się w dzisiejszych czasach do niczego, nawet swobodnego przeglądania stron. Wszystko zależy od obciążenia nadajnika, siły sygnału, modemu etc.
Quote