←  Plus

Sony.yt - International Sony Forum

»

Bus LTE - Sprawdź jak działa LTE

bartq92's Photo bartq92 14 May 2012

Ruszamy w trasę z LTE - najszybszym Mobilnym Internetem na Świecie do 100 Mb/s

Zapraszamy do testowania technologii LTE !

Możesz sam sprawdzić i przetestować jak działa najszybszy na świecie mobilny dostęp do internetu w technologii LTE o szybkości do 100 Mb/s. Zapraszamy Cię do specjalnie wyposażonego autobusu w którym samodzielnie zapoznasz się z tą najnowszą technologią. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie kilka niespodzianek.



W ostatnich dniach bus odwiedził Gdańsk. Czy ktoś z forumowiczów spotkał się z LTE Busem ? :)

Lista kolejnych miast, które odwiedzi LTE bus, będzie podana wkrótce.

Więcej informacji tutaj :

Please Login or Register to see this Hidden Content

Quote

bartq92's Photo bartq92 15 May 2012

Wie ktoś może, czy bus był już w Krakowie ? Jeśli znajdę czas to chętnie zajrzę do środka :)
Quote

Erin's Photo Erin 16 May 2012

ja do Szczecina też chętnie pojadę (jeśli znajdę czas) i zrobię Video recenzje dla naszego forum
Quote

bartq92's Photo bartq92 16 May 2012

Piszcie, jeśli znajdziecie informacje o kolejnych miastach, które odwiedzi LTE Bus. :)
Quote

bartq92's Photo bartq92 04 Jun 2012

Kolejny przystanek - Łódź.

Erin odwiedziłeś LTE Bus w Szczecinie ?
Quote

Erin's Photo Erin 05 Jun 2012

niestety czasu brak :( szczerze powiem że nawet nie wiem kiedy był :/
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 05 Jun 2012

nie wiecie czy na podkarpacie zajedzie ten bus?
Quote

jack79's Photo jack79 06 Jun 2012

Kolejny przystanek - Łódź.

Erin odwiedziłeś LTE Bus w Szczecinie ?


Był już w Łodzi ? Szkoda że go przegapiłem, bo chętnie bym do niego zajrzał
Quote

bartq92's Photo bartq92 06 Jun 2012

Masz jeszcze szansę odwiedzić bus w Łodzi, więcej informacji w tabelce

Please Login or Register to see this Hidden Content

Quote

Jurij's Photo Jurij 06 Jun 2012

nie wiecie czy na podkarpacie zajedzie ten bus?


Na podkarpaciu to by się przydał taki GSM BUS - który by jeździł od wioski do wioski żeby sobie ludzie w Bieszczadach mogli SMS-y posprawdzać i podzwonić od czasu do czasu w razie potrzeby :D

Dziwi mnie, że nie podali do wiadomości rozpiski od razu na cały czerwiec chociaż, bo tak to zostawiają ludzi w niepewności i mniej osób może się o tej akcji dowiedzieć lub zarezerwować czas na odwiedzenie takiego busa i przetestowanie usługi...
Quote

jack79's Photo jack79 07 Jun 2012

Masz jeszcze szansę odwiedzić bus w Łodzi, więcej informacji w tabelce

Please Login or Register to see this Hidden Content



No to może go odwiedzę
Edited by jack79, 07 June 2012 - 08:47.
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 07 Jun 2012

Na podkarpaciu to by się przydał taki GSM BUS - który by jeździł od wioski do wioski żeby sobie ludzie w Bieszczadach mogli SMS-y posprawdzać i podzwonić od czasu do czasu w razie potrzeby :D

Dziwi mnie, że nie podali do wiadomości rozpiski od razu na cały czerwiec chociaż, bo tak to zostawiają ludzi w niepewności i mniej osób może się o tej akcji dowiedzieć lub zarezerwować czas na odwiedzenie takiego busa i przetestowanie usługi...


Zdziwisz się ale u nas na wsiach i w bieszczadach jest zasięg GSM oraz UMTS/HSDPA więc nie ma sensu takiego busa sprowadzać ;)
Quote

Jurij's Photo Jurij 07 Jun 2012

Zdziwisz się ale u nas na wsiach i w bieszczadach jest zasięg GSM oraz UMTS/HSDPA więc nie ma sensu takiego busa sprowadzać ;)


Tak tak. W Sanoku i Ustrzykach owszem, ale we wsiach pomiędzy sytuacja wygląda jak stan polskich dróg / kolei / finansów itd. :)
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 07 Jun 2012

Byłeś tam że wiesz? U mojej babci na kompletnym "zadupiu" łąpie zasięg EDGE z każdej sieci więc źle nie jest. Zresztą nie spotkałem się jeszcze żeby mi w tamtych rejonach gdziekolwiek zasięg znikał.
Quote

Jurij's Photo Jurij 07 Jun 2012

Gdybym nie widział na własne oczy miejscowości w Bieszczadach, gdzie trzeba jechać kilka / kilkanaście kilometrów żeby złapać jakąkolwiek sieć, to bym o tym nie pisał. Nieprawdaż? Jeśli mają w planach objechanie wszystkich województw, to z pewnością do Rzeszowa także zajadą :)
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 08 Jun 2012

To musiałeś być na kompletnym odludziu, bo ja jeszcze na podkarpaciu na wsiach nigdy zasięgu nie traciłem. :rolleyes:
Quote