←  C903

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Plik pl.lng i t9.lng czyli ja...

Locked

sonyman's Photo sonyman 13 May 2012

Witam. Nie mam polskiego jezyka, tylko ruski i angielski. Wgrywałem kilka z róznych softów i modeli i żadnego nie widzi. Edytowałem też spis jezyków. Zmieniałem nawet pl.lng na en.lng i tak go wrzucałem i nadal nic. Prosze o pomoc.
Quote

phillix's Photo phillix 13 May 2012

Mi pomagało dogranie customize_upgrade. Po włączeniu odczekalem chwilę i już było. Plik może być pusty. Ważne, żeby był w XML :)

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
Quote

sonyman's Photo sonyman 13 May 2012

Jak ma zadziałac jak nie czyta pliku jezykowego?
Quote

Jurij's Photo Jurij 13 May 2012

Z plikami językowymi bywa różnie. Musisz znaleźć system plików Central_Europe, rozpakować go i wyjąć pliki językowe. Plik .t9 będzie działał na każdym sofcie, natomiast plik .lng jest przypisany do konkretnego maina. Jeśli wersje maina się różnią, istnieje duże prawdopodobieństwo że plik językowy nie będzie działał lub etykiety będą się błędnie wyświetlały. Jeżeli jesteś zainteresowany, dzięki naszemu serwisowi online możemy wgrać Ci najnowszy dostępny polski soft do C903. Wymagania: Windows 7, internet przynajmniej 1-2 megabity ( najlepiej po kablu ). Jeśli jesteś zainteresowany, pisz na gg: 1793684 :)
Quote

sonyman's Photo sonyman 14 May 2012

Attached File  polski.rar   2.18MB   23 downloads Ten lng działa.

O dzieki sonyman.
Quote

Jurij's Photo Jurij 14 May 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked