←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

Zapisywanie słów w słowniku SE Hazel

gruby3001's Photo gruby3001 02 Sep 2011

Witam, mam pytanie, czy da się tak wprowadzić słowa do słownika, żeby one zostały na stałe?
Kiedy ja wprowadzam jakiekolwiek słowa, to po jakimś czasie one znikają :angry:, więc stąd moje pytanie.
Dzięki z góry, pozdro :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 02 Sep 2011

W takim przypadku pierwszą rzeczą, jaką się powinno zrobić, to aktualizacja oprogramowania do najnowszego. Zaktualizuj firmware SEUS-em lub przez PC Companion i daj znać, czy problem nadal występuje :) Przed aktualizacją naładuj baterię i zrób backup danych z telefonu np. programem My Phone Explorer - podczas flashowania wszystko zostanie skasowane.
Quote

Adogard's Photo Adogard 02 Sep 2011

To że słowa się usuwają po jakim czasie to jest normalne. Po jakim mniej więcej czasie się usuwają u Ciebie?
Edited by Adogard, 02 September 2011 - 13:09.
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 02 Sep 2011

słownik T9 z tego co wiem może "utrzymywać" do około 50 słów, może mniej, jeżeli dodasz jakiś nowy starszy się usunie.
Quote

gruby3001's Photo gruby3001 02 Sep 2011

W takim przypadku pierwszą rzeczą, jaką się powinno zrobić, to aktualizacja oprogramowania do najnowszego. Zaktualizuj firmware SEUS-em lub przez PC Companion i daj znać, czy problem nadal występuje :) Przed aktualizacją naładuj baterię i zrób backup danych z telefonu np. programem My Phone Explorer - podczas flashowania wszystko zostanie skasowane.

Moja wersja oprogramowania to 1231-9304 R7CA064 100708, więc chyba najnowsza, próbowałem aktualizować z poziomu telefonu przez wifi, ale pojawił się komunikat, że oprogramowanie jest aktualne :)

To że słowa się usuwają po jakim czasie to jest normalne. Po jakim mniej więcej czasie się usuwają u Ciebie?

U mnie to nie jest chyba jakoś regularne znikanie, ale tak około 2-4tygodnie i słowa znikają...

słownik T9 z tego co wiem może "utrzymywać" do około 50 słów, może mniej, jeżeli dodasz jakiś nowy starszy się usunie.

Tego to nie wiedziałem, zatem może poczytam trochę o T9 :)

Dzięki wszystkim za odpowiedzi :) :zdrowie:
Quote