←  Samsung

Sony.yt - International Sony Forum

»

Ruszyła promocja SGS III

phillix - zdjęcie phillix 04 maj 2012

Dołączona grafika

Koreański koncern nie marnuje czasu i rusza od razu po premierze z promocją swojego nowego highendowego smartfona. W telewizji ukazała się pierwsza reklama SGSIII, pokazująca jego innowacyjne funkcjonalności, takie jak S Beam czy Smart Stay.


Co o niej sądzicie?

Mikołaj: Poprawiłem film :)

Źródło: Android.com.pl

Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 04 maj 2012

Fajna skrojona reklama towarzystwa ubezpieczeniowego. Nie mam zielonego pojęcia, jaki ma związek z telefonem i gdzie ta prezentacja nowych technologii :blink:
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 04 maj 2012

Według mnie poszli nieco "za grubo", bo telefon to raczej dodatek do życia a nie jego treść - przynajmniej dla mnie ;)


Tia, też tak kiedyś myślałem, zanim poznałem Cyndi :rolleyes: Co nie zmienia faktu, że nadal nie rozumiem związku pomiędzy tym paskudztwem a treścią reklamy :unsure:
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 19 maj 2012

No i znamy już promocyjną cenę Samsunga Galaxy S III na rynek polski - wynosi ona jedyne 2699 PLN :) Nic tylko kupować ;) Dodam, że jest to cena za najtańszy wariant wyposażony w 16 GB wbudowanej pamięci. Wariant z 64 GB wbudowanej pamięci będzie z pewnością kosztował powyżej 3 000 PLN. Produkt pojawi się w sprzedaży 29 maja, a wiec miłośnicy Samsunga - zostało niewiele czasu na uzbieranie gotówki na wymarzonego SGS III ;)
Odpowiedz

jack79 - zdjęcie jack79 20 maj 2012

A mówią że Sony najbardziej zawyża ceny swoich produktów ,jednak Samsung dopiero teraz ostro wyjechał z ceną ,już wolałbym kupić Xperię S.Ja tylko chciałbym żeby w przyszłości Sony całkowicie zdeklasował Samsunga oraz HTC ,bo np. Nokia już nie stanowi dużego zagrożenia
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 23 lip 2012

Kryzys pełną gębą skoro dziennie 200 000 ludzi wydaje blisko 1000 $ na telefon... Ciekawe ilu polaków poprawiło te statystyki :) Według Donalda Tuska Polska jest wzorem do naśladowania bo kryzys nas ominął a średnio Polakom powodzi się świetnie za 3600 PLN więc już pewnie co drugi mieszkaniec tego kraju nosi w kieszeni SGS III :sarcasm:
Odpowiedz

najodleglejszy - zdjęcie najodleglejszy 23 lip 2012

Jezu, przerażająca nieco ta reklama. uwielbiam hasło "Designed for humans", w końcu nie będę musiał używać telefonów stworzonych z myślą o Marsjanach!
Odpowiedz