←  Samsung

Sony.yt - International Sony Forum

»

Ruszyła promocja SGS III

phillix's Photo phillix 04 May 2012

Dołączona grafika

Koreański koncern nie marnuje czasu i rusza od razu po premierze z promocją swojego nowego highendowego smartfona. W telewizji ukazała się pierwsza reklama SGSIII, pokazująca jego innowacyjne funkcjonalności, takie jak S Beam czy Smart Stay.


Co o niej sądzicie?

Mikołaj: Poprawiłem film :)

Źródło: Android.com.pl

Quote

Jurij's Photo Jurij 04 May 2012

Fajna skrojona reklama towarzystwa ubezpieczeniowego. Nie mam zielonego pojęcia, jaki ma związek z telefonem i gdzie ta prezentacja nowych technologii :blink:
Quote

Jurij's Photo Jurij 04 May 2012

Według mnie poszli nieco "za grubo", bo telefon to raczej dodatek do życia a nie jego treść - przynajmniej dla mnie ;)


Tia, też tak kiedyś myślałem, zanim poznałem Cyndi :rolleyes: Co nie zmienia faktu, że nadal nie rozumiem związku pomiędzy tym paskudztwem a treścią reklamy :unsure:
Quote

Jurij's Photo Jurij 19 May 2012

No i znamy już promocyjną cenę Samsunga Galaxy S III na rynek polski - wynosi ona jedyne 2699 PLN :) Nic tylko kupować ;) Dodam, że jest to cena za najtańszy wariant wyposażony w 16 GB wbudowanej pamięci. Wariant z 64 GB wbudowanej pamięci będzie z pewnością kosztował powyżej 3 000 PLN. Produkt pojawi się w sprzedaży 29 maja, a wiec miłośnicy Samsunga - zostało niewiele czasu na uzbieranie gotówki na wymarzonego SGS III ;)
Quote

jack79's Photo jack79 20 May 2012

A mówią że Sony najbardziej zawyża ceny swoich produktów ,jednak Samsung dopiero teraz ostro wyjechał z ceną ,już wolałbym kupić Xperię S.Ja tylko chciałbym żeby w przyszłości Sony całkowicie zdeklasował Samsunga oraz HTC ,bo np. Nokia już nie stanowi dużego zagrożenia
Quote

Jurij's Photo Jurij 23 Jul 2012

Kryzys pełną gębą skoro dziennie 200 000 ludzi wydaje blisko 1000 $ na telefon... Ciekawe ilu polaków poprawiło te statystyki :) Według Donalda Tuska Polska jest wzorem do naśladowania bo kryzys nas ominął a średnio Polakom powodzi się świetnie za 3600 PLN więc już pewnie co drugi mieszkaniec tego kraju nosi w kieszeni SGS III :sarcasm:
Quote

najodleglejszy's Photo najodleglejszy 23 Jul 2012

Jezu, przerażająca nieco ta reklama. uwielbiam hasło "Designed for humans", w końcu nie będę musiał używać telefonów stworzonych z myślą o Marsjanach!
Quote