←  Samsung

Sony.yt - International Sony Forum

»

Samsung Galaxy S III oficjalnie zaprezento...

marmal215's Photo marmal215 03 May 2012

Na konferencji w Londynie Samsung zaprezentował swoje najnowsze dziecko flagowej serii GALAXY S - model SIII.


Posted Image


W ostatnim czasie byliśmy świadkami wielu przecieków (zarówno tych trafnych, jak i chybionych) na temat SGS'a. Dziś wszystkie spekulacje zostały przerwane.

Według wcześniejszych doniesień najnowszy SGS jest wyposażony w
czterordzeniowy procesor Exynos 1,4GHz, 1GB pamięci RAM
oraz ekran Super AMOLED 4,8" o rozdzielczości 1280x720
.

Smartfon oczywiście będzie pracował pod kontrolą systemu Android Ice Cream Sandwich.
Oprócz tego producent umieścił w smartfonie dwie kamery - tylna 8MPx oraz przednia 1,9MPx.

Co ciekawe, koreański gigant zerwał ze swoim "starym", kanciatym stylem projektowania telefonów. Nowy design może się podobać. Kupujący będzie mógł wybierać spośród dwóch wersji kolorystycznych - białej i jasnoniebieskiej.

Największą innowacją tego modelu według mnie jest przystosowanie do bezprzewodowego ładowania baterii. Będzie ona dysponować pojemnością 2100mAh.

W przeciwieństwie do wielu najnowszych smartfonów, SGSIII będzie posiadał wymienialną baterię oraz slot na karty pamięci microSD.


Według serwisu onet.pl telefon w wersji 3G będzie w Europie dostępny od 29 maja, natomiast wersja 4G w okresie letnim.


A Wy, co sądzicie o najnowszym dziele Samsunga? Dobra specyfikacja, ciekawy design (kwestia dyskusyjna)...
Czy smartfon może osiągnąć sukces na skalę jego poprzednika - SGS II?


Zapraszam do dyskusji :)



Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content


EDiT: Nowe zdjęcia ;)

Posted Image


Posted Image


Posted Image


Posted Image


Edited by marmal215, 04 May 2012 - 10:14.
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 03 May 2012

Nie rozumiem, po co montować 4 rdzenie w telefonie :blink: W moim PC mam dwurdzeniowego intela i jakoś daje rade, więc po kiego grzyba w telefonie mieć 4 jaja. Furory to ja mu nie wróźęi, pewnie przez te 4 rdzenie będą za niego chcieli niemałą sumkę.
Quote

not found's Photo not found 03 May 2012

Ciekawe ile będzie kosztował, pewnie więcej od najnowszego ajfona...
Quote

marmal215's Photo marmal215 03 May 2012

Według mnie też jest to polot na "dobrą, ładnie wyglądającą specyfikację". Poza tym, wątpię, czy ludzie którzy rok temu brali SGSII, a takich ludzi było sporo, czy teraz będą mieli tyle pieniędzy, żeby kupić SGSIII, który mało kosztować nie będzie...
Quote

phillix's Photo phillix 03 May 2012

Skoro dali aż cztery rdzenie to moim zdaniem ramu też powinni dać więcej :)
Design nawet fajny, ale czekam na więcej zdjęć. Ciekawe jakie telefon zbierze opinie. Jestem pewien, że będą bdb, bo to w końcu Galaxy :)

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
Quote

marmal215's Photo marmal215 03 May 2012

Po nowych fotkach stwierdzam, że jak dla mnie jest po prostu brzydki. Niby nie kanciak a'la ajfon, ale i tak jest brzydki :]
Quote

Jurij's Photo Jurij 03 May 2012

Mnie też się nie podoba. Jest taki obły, nijaki. Żadnego błyskotliwego zamysłu designerskiego sobą nie prezentuje. Poza tym nie rozumiem sensu wypuszczania dwóch wersji - 3G i 4G. Jako smartphone z najwyższej półki powinie być urządzeniem LTE. Tyle. Tego wymaga współczesna technika. Jeśli urządzenie przenośne do internetu nie wspiera najnowszego standardu transmisji danych, to po prostu wypada z gry. Reszta podzespołów to już wedle gustu... jak dla mnie Sony ion jest znacznie ładniejszy.
Quote

phillix's Photo phillix 04 May 2012

jak dla mnie Sony ion jest znacznie ładniejszy.


No, tak, ale ion bardziej przypomina iPhone'a niż Samsung, a Ty podobno czujesz obrzydzenie do iPhone'ów i ich kopii.

Po tych nowych zdjęciach trochę mi obrzydł. Za okrągły jest wg mnie. W prawdzie Neo tez jest okrągła, ale nie aż tak.

PS. Na screenach widzę zasięg z ICS ;D
Quote

marmal215's Photo marmal215 04 May 2012

PS. Na screenach widzę zasięg z ICS ;D


Cytat z pierwszego postu:

Smartfon oczywiście będzie pracował pod kontrolą systemu Android

Ice Cream Sandwich.

Quote