←  W200

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] brak polaczenia

Zablokowany

hotshot - zdjęcie hotshot 30 kwi 2012

chcialem zrobic flasha na w200i i wgrac inny soft a potem moze zabawic sie z patchem na simlocka, ale w omniusie wgl telefon sie nie chce polaczyc, "mam polaczenie nieudane" czyzbym kabel mial zly?...
Użytkownik not found edytował ten post 30 kwiecień 2012 - 10:36
literówka ;)
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 30 kwi 2012

Flashowanie Omniusem jest płatne (tylko A2 jest darmowa). Sprawdź setoolem jaki masz cid i dopiero potem użyj odpowiedniego darmowego flashera. Weź też pod uwagę, że nie wszystkie W200 da się patchować.
Odpowiedz

hotshot - zdjęcie hotshot 30 kwi 2012

platforma2012, cid52 , to czym wgrac nowego softa? :P
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 30 kwi 2012

Setool2 lite v.1.11 albo XS++ v.3.2 - tymi Ci będzie najwygodniej. Poradnik do setoola masz w dziale z poradnikami. Soft w downloadzie :)
Odpowiedz

hotshot - zdjęcie hotshot 30 kwi 2012

flash sie udal ale stworzylem patch do omijania simlocka i niestety wgrac sie go nie udalo :/
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 30 kwi 2012

Czyli prawdopodobnie trafiłeś na W200, którego nie da się patchować. Chyba, że coś źle wgrałeś...
Odpowiedz

hotshot - zdjęcie hotshot 30 kwi 2012

Myślę ze wszystko zrobiłem ok, zresztą robiłem według poradnika zamieszczonego na forum
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 30 kwi 2012

No to pozostaje serwis i odblokowanie boxem po comie, albo tańsza opcja - sprzedanie tego badziewia i kupienie czegoś solidnego bez simlocka albo łatwo patchowalnego - do 30 PLN można bardzo fajne telefony dostać :)
Odpowiedz

hotshot - zdjęcie hotshot 30 kwi 2012

ok, mysle ze do zamknięcia :D
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 30 kwi 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Odpowiedz
Zablokowany